in

Tribe Kucoin’de Listeleniyor: $TRIBE Nedir?

Tribe

Tribe, 25 Ağustos 2021 (yarın) TSİ 07.00‘de Kucoin’de listeleniyor. Kullanıcılar listeleme saatinden sonra TRIBE/USDT işlem çiftinden ticaret yapabilecekler. Para çekme işlemleri ise 26 Ağustos 2021 TSİ 13.00 itibariyle Kucoin üzerinden yapılabilecektir.

$TRIBE Nedir?

TRIBE, Fei Protokolünün yönetişim tokenidir. Fei Protokolünün amacı, kendi stable coini olan $FEI’nin ETH/USD fiyatına yakın işlem gördüğü likit bir piyasayı sürdürmektir. Fei Protokolü bunu doğrudan teşvikler olarak bilinen bir istikrar mekanizması aracılığıyla gerçekleştirir. Fei Protokolü, $TRIBE tokeni tarafından yönetilen tamamen merkeziyetsiz bir DAO ile başlatılmıştır.

$TRIBE sahipleri, yeni tokenlere yeni bağlama eğrileri ekleme veya mevcut eğrilerin fiyat işlevlerini ayarlama ve yeni gelen fonlar veya mevcut PCV ücretleri için Protokol Kontrollü Değer (PCV) tahsisini ayarlama konusunda oy kullanabilirler.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Kusama Bir Sonraki Açık Artırmalara Hazırlanıyor

NFTPAD

NFTPAD Nedir?