in ,

Travala (AVA) Nedir? Kripto Para Dostu Seyahat

Travala.com, oteller, evler, uçuşlar, turlar ve aktiviteler dahil olmak üzere dünya çapında 3.000.000 seyahat ürünüyle önde gelen kripto para dostu seyahat rezervasyon hizmetidir. Endüstri devi Binance tarafından desteklenen Travala, geleneksel ödeme yöntemlerine ek olarak önde gelen 30’dan fazla kripto para birimini kabul etmekte.

AVA Token

AVA’nın iş modeline girmesiyle, Travala.com’u kullanma teşviki önemli ölçüde güçlendi. Travala.com’un mevcut güçlü yönlerinin yanı sıra, AVA’nın eklenmesi ek faydalar ve gelişmiş kullanıcı katılımı sağlar.

AVA, kullanıcılara benzersiz satış tekliflerimizde merkeze sahiptir. Rezervasyonlar için ek bir ödeme yöntemi olarak veya özel teklifler için tek ödeme yöntemi olarak kullanılabilir. Gelişmiş ödüllere erişim için kullanılabilir veya eşdeğer fiat değer doğrudan işbirliği olan borsalardan telafi edilebilir.

AVA Tokenomics

Total Supply: 61,125,269

Circulating Supply: 52.289.332

AVA’nın işlevselliği, Travala.com’un başarısı için kritik hale getirir. AVA kullanım durumlarının etkileşimi, token dağıtımını ve likiditesini artırırken Travala platformuna teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Daha detaylı incelemek için Whitepaper’ına buradan ulaşabilirsiniz.

Genel açıklama: Burada ele alınanlar “Yatırım Tavsiyesi Değildir”. Herhangi bir şeye yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın.

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Deniz Akkelle tarafından yazıldı.

FOMO

Fomo Nedir Ve Fomoyu Nasıl Aşabiliriz?

Polkadot

Kuantum Bilgisayarlar Teknolojide Devrim Yapacak