in ,

Top 100 Kripto Projesinin Eylül Ayındaki Takvimleri

kriptopara

Market Değeri ilk 100’de yer alan bazı kripto projelerinin Eylül ayındaki gelişmelerini ve takvimlerini sizler için derledik:

8 Eylül 2021

Decentraland $MANA – WhiteBit Listelenmesi

$MANA, 8 Eylül’de WhiteBit borsasında listelenecek.

9 Eylül 2021

Algorand $ALGO – Genel Değerlendirme Oturumu

Algorand, 1 Ekim’den itibaren topluluk yönetişimi (governance) başlatıp merkeziyetsiz bir yönetişim modeline geçiş yapmaya hazırlanıyor. Bu önemli gelişmeden önce Algorand Foundation CEO’su ve ekip üyeleri yönetişim nasıl çalışır, nasıl katılınır, yönetişim hüküm ve koşulları, her yönetişim döneminden sonra yönetişim ödülleri talep etmek için gerekenler ve müşterileri için topluluk yönetimini kolaylaştırabilecek ortaklar için özel hususlar ve talimatlar hakkında genel bir değerlendirme oturumu düzenleyecek.

https://info.algorand.foundation/community-governance-is-here

BitTorrent $BTT ve TRON $TRX – BTTC Canlı Yayını

TRON’un kurucusu olan Justin Sun, Layer-2 ölçekleme ve zincirler arası bir çözüm olan @BitTorrent Chain (BTTC) hakkında konuşmak için bir canlı yayın yapacak ve tüm zincirler bağlantısının yeni çağı hakkındaki düşüncelerini paylaşacak.

Basic Attention Token $BAT – Gemini ile Reddit AMA’sı

Geçtiğimiz hafta Brave Rewards’tan kazanılan $BAT tokenlerinin yeni Gemini Kullanıcı Cüzdanı aracılığıyla bir Gemini hesabına sorunsuz bir şekilde yatırılabileceğini açıklayan Gemini ve Basic Attention Token projelerinin liderleri ortaklaşa bir AMA yapmak için Reddit’te buluşuyorlar.

Stacks $STX – DEMO Günü DeFi ve FinTech

Yenilenebilir enerjiden yararlanmak, embriyoları izlemek ve sanatı demokratikleşmek için stablecoin’ler, DEX’ler ve yeni ödeme platformlarından Web3 çözümlerine kadar uzanan yelpazeyi yöneten Cohort 1 ekiplerinin yer aldığı ilk Stacks Accelerator Çevrimiçi Demo Günlerine ev sahipliği yapacak.

https://community.stacks.org/events#event=42286942

Harmony $ONE – Topluluk Buluşması

Ethereum, Binance, Terra, Polkadot, Bitcoin ve diğer zincirlerdeki uygulamaları ölçeklendirmek için köprüler kuran Harmony, Axie Infinity ortak kurucularından olan The Jiho’nun da katılacağı bir buluşmayı San Francisco ABD’de düzenleyecek.

Bitcoin SV $BSV – BSV Blockchain Konferansı

Bitcoin Association 9 Eylül’de New York’ta, blockchain ve dijital varlıklarla ilgilenen şirket yöneticileri, kurumsal yatırımcılar ve gazeteciler için tasarlanmış bir konferans düzenleyecek.

10 Eylül 2021

Stacks $STX – Demo Günü: NFT’ler ve Web3

Yenilenebilir enerjiden yararlanmak, embriyoları izlemek ve sanatı demokratikleşmek için stablecoin’ler, DEX’ler ve yeni ödeme platformlarından Web3 çözümlerine kadar uzanan yelpazeyi yöneten Cohort 1 ekiplerinin yer aldığı ilk Stacks Accelerator Çevrimiçi Demo Günlerine ev sahipliği yapacak.

https://community.stacks.org/events#event=42286943

12 Eylül 2021

Cardano $ADA – Alonzo Hard Forku

Cardano, Alonzo yükseltmesi için 12 Eylül 2021’i hedefliyor ve bir hard fork birleştirici (HFC) etkinliği aracılığıyla Cardano’ya akıllı sözleşmeler getirecek.

Eylül

20-22 Eylül 2021

Messari Mainnet Etkinliği

Mainnet, her yıl yüz yüze ve sanal olarak Messari tarafından düzenlenen sürükleyici, gündem belirleyen bir zirvedir. Zirve, üç günlük geleceğe odaklı işbirliği, ağ oluşturma ve programlama için kripto liderlerini, operatörleri, geliştiricleri ve yatırımcıları bir araya getiriyor.

150’den fazla konuşmacı ve 2000’den fazla katılımcılar, etkileşimli tartışmalar, uygulamalı ürün tanıtımları ve alandaki liderlerle bire bir toplantı fırsatları beklemelidir. New York’a gidip yerinde katılamayanlar için zirve sanal olarak mevcut olacak.

Messari Mainnet hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

22 Eylül 2021

Helium $HNT – 5G FreedomFi Ağ Geçitleri

FreedomFi Ağ Geçitleri yakında Helium blockchain ile uyumlu hale gelecek ve ana bilgisayarların 5G ve daha sonra Wi-Fi etkin noktalarını kullanarak taşıyıcı hücresel ağları boşaltarak HNT tokeni kazanmasını mümkün kılacak.

Helium5G

25 Eylül 2021

Cardano $ADA – Cardano Summit 2021

7 etkinlik, 20 yerel buluşma ve düzinelerce tartışma ile hem fiziksel hem de sanal dünyalarda gerçekleşen ve Cardano evreninin tüm yönlerini kapsayan bu etkinlik, şimdiye kadarki en büyük Cardano etkinliği olacak.

30 Eylül 2021

Terra $LUNA – Columbus-5 Lansmanı

Yaklaşık 3 hafta önce gerçekleşmesi planlanan Columbus-5 Lansmanı, 4.724 milyonuncu bloğa ertelendi ve bu bloğa 30 Eylül gününde ulaşılacak.

IOST $IOST – DON Airdrop’u

Merkeziyetsiz finans protokolü Donnie Finance ekibi, IOST sahiplerine Donnie Token arzının toplam %10’unu airdrop olarak dağıtacak. DON arzının ilk %5’i iyi karşılandı ve IOST topluluğuna başarıyla dağıtıldı. Bu airdrop için screenshot, 30 Eylül 08:00’den (UTC) sonra oluşturulan ilk blokta alınacak.

https://medium.com/iost/donnie-finance-summer-airdrop-to-iost-holders-8fcc7fd7ce24

Kaynak: CoinMarketCal

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Onur Özgür tarafından yazıldı.

Endüstriyel tasarım eğitimim dışında 2021'in ilk aylarından beri blockchain ve kriptoparalarla ilgileniyorum ve içerik üretiyorum. Sadece yatırım yapma ve para kazanma amacıyla başladığım bu yolda şimdi bir kariyer hedefliyorum ve bu yönde kendimi geliştirmeye ve başkalarına da elimden geldiğince yardım etmeye özen gösteriyorum.

SEC, Coinbase’i Lend Ürünleri Hakkında Dava Etmekle Tehdit Ediyor

dYdX Binance’te Listeleniyor: $DYDX Nedir?