içinde , , ,

Titan Hunters Nedir?

Titan Hunters, kazanç yönünü NFT’den; eğlence yönünü MMORPG’den alan ve NFT ile MMORPG’nin en iyi oyun türünü birleştiren yaratıcı ve benzersiz bir projedir. Voxel sanatının imza görünüşü ve Minecraft hissi ile Diablo’nun eğlenceli oynanışından ilham alıyor.

Blok zinciri teknolojisi sayesinde oyuncular, Titan Hunters ve evrenindeki diğer oyunlara sahip olabilir, yatırım yapabilir, ticaret yapabilir ve kazanabilir. Titan Hunters ekibi, başarılı olmak için doğru formülün eğlenceli ve planlı bir oynanışa sahip olmanın ve benzersiz kalıcı eşyalara sahip olma duygusu olduğuna inanıyor.

Oyun ilk aşamada, basit ama denenmiş ve gerçek bir sistem seti ile muhteşem ve eğlenceli bir Dungeon Crawler oyununa sahip bir MMORPG oyunu olarak başlıyor. Oyunda madencilik ve crafting özellikleri yer alıyor. Titan Hunters, tecrübeli bir mobil oyun geliştirme ekibine sahip. Ekip, tonlarca ganimet, ortaya çıkarılacak gizli alanlar ve kilidini açmak için birden fazla zorluk dereceli aşamalı seviye ile böyle bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

İkinci aşamada; oyuncular, arkadaşlarıyla farklı oyunlara katılmak için sevdikleri karakteri yaratıp, tüm donanımlarını getirebilecekleri farklı oyun dünyalarında farklı oyun türlerine sahip olmak için evrenini genişletecek.

Titan Hunters
Titan Hunters

Son olarak; Titan Hunters, oyuncuların, diğer kullanıcılar tarafından oynanabilecek Titan Hunters motorunu kullanarak kendi oyunlarını yaratmalarına izin verecek. Ayrıca oyuncuların Titan Hunters platformunda avatarları olarak görev yapan sanal karakterlerini süslemek için kullanılan sanal öğeleri satın almalarına, satmalarına ve oluşturmalarına izin verecek.

Titan Hunters Free-to-Play ve Invest-to-Play oyun modellerini içeriyor. Birçok blok zinciri tabanlı oyun, oyunun başında bir öğe satın almanızı ister, satın almazsanız oyuna devam edemezsiniz. Ancak Titan Hunters’ta durum böyle değil. Oyunu oynamaya başlamak için bir hesap oluşturmanız, yani e-postanızı kullanmanız yeterlidir. Yerel bir kripto cüzdanı oluşturmanız ve oyundaki öğelerinizi pazarda trade etmek, NFT öğelerine dönüştürmek istediğinizde TITA token satın almanız gerekir.

Titan Hunters oyununda $TITA ve $TCOIN olmak üzere 2 ayrı token bulunmaktadır.

TITA Token

$TITA sahipleri, ekosistemdeki yükseltmelere desteklerini bildirerek ve stake edip ödüller kazanarak Titan Hunters’ın geleceğini biçimlendirmede rol alabilir. Token henüz satışa çıkmış değil.

TITA token ($TITA), CoinMarketCap’te Titan Hunters’ı temsil eden token’dır.

$TITA: NFT öğeleri toplamak, denetim öğeleri, pazar yerinde NFT öğeleri satın almak için ve stake etmek için kullanılır. Aynı zamanda yönetişim token’ıdır.

Titan Hunters
Titan Hunters tokenomisi

TITA Token Tahsisi

Titan Hunters
Titan Hunters tahsisleri

TITA Token Vesting Tarihleri

Token henüz çıkış yapmadığı için tarihler de dolayısıyla belli değil. Ancak token’ın çıkması durumda açıklanan zaman aralıkları bu şekilde:

Titan Hunters
Titan Hunters Vesting

TCOIN Token

$TCOIN token’ı oyunun ana para birimidir ve oyundaki özel etkinlikler ve içerikler aracılığıyla kazanılabilir. Onları cüzdanınıza talep edebilirsiniz. Ancak Titan Hunters, oyunculara bu token’ı doğrudan size doğrudan satmaz. Buna dikkat edin.

Titan Hunters Roadmap

Titan Hunters
Titan Hunters Roadmap

2021’in son çeyreğinde web platformlara çıkacak oyun, iOS ve Android için de hazırlıklar yapılıyor.

Titan Hunters Partnerleri

Titan Hunters
Titan Hunters partnerleri

Titan Hunters Ekibi

Titan Hunters hakkında daha fazla bilgi edinmek için:

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Swash

Swash (SWASH) Nedir?

metaverse

En İyi 5 Orta Düzey Metaverse Projesi