in

Titan Hunters CEO’su Vu Duy Tiep ile AMA Etkinliği

Titan Hunters projesi CEO’su Vu Duy Tiep 23 Ekim 2021 Cumartesi Türkiye saati ile 18.00’de KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

Vu Duy Tiep, CEO of Titan Hunters project, met with our community for the AMA event in KoinSaati Telegram group on Saturday, October 23, 2021 at 18.00 (UTC+3). We share the questions and answers with you for those who missed the event or want to read the details.

Vu: Herkese merhaba, burada olduğum için çok mutluyum. Ben Arthur Vu – Titan Hunters’ın CEO’su ve kurucu ortağıyım.

Hi everyone, I am so glad to be here. I’m Arthur Vu – CEO and co-founder of Titan Hunters.

Kripto Piggy: Merhaba Vu ???? Topluluğumuza hoş geldiniz! Sizi burada ağırlamaktan çok mutluyuz.

Hello Vu ???? Welcome to our community! We are very happy to host you here.

Vu: Beni burada ağırladığınız için teşekkürler Kripto Piggy. Projemiz hakkında bilmek istediğiniz her şeyi cevaplamak için buradayım. Umarım birlikte güzel bir sohbet olur.

Thank Kripto Piggy for having me here. I am here to answer anything you would like to know about our project. Hope we will have a nice conversation together.

Kripto Piggy: Bizim için bir zevk ???? O halde hazırsanız AMA’ya başlayalım mı?

It is our pleasure ???? So, let’s start our AMA session if you are ready?

Vu: Evet ????

Yes sir ????

Kripto Piggy: Merhaba Arkadaşlar,
Titan Hunters projesi ekibinden Vu Duy Tiep, AMA (Bana Her Şeyi Sor) etkinliği için bugün bizlerle beraber.
Vu,, proje hakkında merak edilenleri bizlerle paylaşmak üzere davetimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Programımız 2 bölümden oluşacak:
⁃ İlk olarak proje hakkında kendi sorularımızı soracağız ve bu bölüm boyunca sohbet açık olmayacaktır.
⁃ Sorularımız bittiğinde ise üyelerimizden soru alabilmek için 5 dakika boyunca sohbeti açacağız. Soruların İngilizce sorulması tercih sebebi olacaktır, Türkçe sorular ise tercümanlarımızca tercüme edilecektir. Konuklarımız, topluluk sorularından 5 tanesini seçerek yanıtlayacak.
Cevaplanan soruların sahipleri de, duyuru Tweetimizi (https://twitter.com/KoinSaati/status/1451494843155423235) RT’lemiş ve Twitter’da https://twitter.com/koinsaati, https://twitter.com/nedenartiyor ve https://twitter.com/Titan_Hunters hesaplarını takip etmiş olmaları halinde ödüle hak kazanacaklardır.

Hello Friends,
Vu Duy Tiep, from the Titan Hunters project, is with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event.
Vu, thank you for accepting our invitation to answer the questions about the Warena project!
Our event will be held in 2 sessions:
⁃ First we will ask you our own questions about the project and chat will be closed during this session.
⁃ After Vu answers our questions, we will open the chat for five minutes to be able to receive questions from our members. Asking questions in English is encouraged however our translators will also translate the Turkish questions. Vu will cherry pick and answer 5 questions of the community. Those whose questions were answered, retweeted our event announcement (https://twitter.com/KoinSaati/status/1451494848771592196) and be a follower of https://twitter.com/koinsaati, https://twitter.com/nedenartiyor and https://twitter.com/Titan_Hunters Twitter accounts will be able to receive the giveaway prize.

Now we will start asking our questions. Let’s have a delightful event!

Kripto Piggy: 1- Titan Hunters oyunun ne tür bir oyun olduğunu ve nereden ilham alarak oyunu yarattığınızı sizden dinleyebilir miyiz?

1-Can you please tell us what kind of game Titan Hunters is and what inspired you?

Vu: Titan Hunters, kendine özgü görünümü ve Minecraft hissi ile Diablo’nun eğlenceli oynanışından ilham alıyor.

MMORPG kripto-dostu, basit ama bağımlılık yapan bir oyundur. Titan Hunters’da oyuncular Titanların heyecan verici ve gizemli dünyasını keşfetmek için bir avcı olabilir ve ödüller için destansı boss’lara karşı amansız savaşlara katılabilir.

Oyuncular, düşen düşmanlardan malzeme toplamak ve daha da acımasız ve daha büyük Titanları bastırmak için yeni teçhizatlar yapmak için tek başlarına avlanabilir veya diğer arkadaşlarla takım kurabilir. Kolayca erişilebilen ancak yüksek kaliteli bir NFT oyunu olarak, oyunculara ücretsiz oynanabilen ve toplu olarak benimsenmesi için yatırım yaparak kazanılan bir model aracılığıyla en iyi ve güvenli protokolü sunuyoruz.

Titan Hunters ekibi, mobil oyun geliştirme veteranları tarafından hazırlanmış büyüleyici ve eğlenceli bir oyun yaratmak istiyor. Tonlarca ganimet, ortaya çıkarılacak gizli alanlar ve kilidini açmak için birden fazla zorluk dereceli aşamalı seviye ile böyle bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz.

Titan Hunters is inspired by the fun gameplay of Diablo with signature look and the feel of Minecraft.

It is an MMORPG friendly-crypto, simple but addictive gameplay. In Titan Hunters, players can become a hunter to discover an exciting and mysterious world of Titans and participate in bitter battles against epic bosses for rewards.

Gamers can hunt alone or team up with other buddies to collect materials from fallen foes and craft new gears for subduing even crueler and bigger Titans. As an easily accessible but high-quality NFT game, we bring players the best and safe protocol via free-to-play and invest-to-earn model for mass adoption.

The Titan Hunters team wish to create a charming and fun game crafted by mobile game development veterans. We aim at delivering such experience with tons of loot, secret areas to uncover, and multiple difficulty-progressive levels to unlock.

Kripto Piggy: Ayrıntılı cevabınız için çok teşekkür ederim. Şimdi ikinci sorumuzu soracağım.

Thank you very much for your detailed answer. Now, I will ask our second question.

Vu: Evet, lütfen.

Yes, please.

Kripto Piggy: 2- Titan Hunters’ın, NFT Oyun ekosistemi içerisinde iyi grafiklere sahip olan bir oyun olması bakımından şaşırtıcı bir proje olduğunu görüyoruz. Titan Hunters’ın benzerlerinden ayrılan diğer özelliklerini, sizden dinleyebilir miyiz?

2- We see that Titan Hunters is a game with cool graphics, which is surprising for the existing NFT gaming ecosystem. What are the other features of Titan Hunters that are different from similar games?

Vu: Teşekkürler, hepimiz süper hit Minecraft’ı seviyoruz, bu nedenle Titan Hunters Minecraft’tan ilham alan sanat tarzına sahiptir. Ve Minecraft ve Roblox’un kullanıcı tabanının, şu anda aylık 300 milyondan fazla aktif kullanıcıyla video oyununun en büyük kullanıcı tabanı olduğu bir gerçek. Titan Hunters önce o kullanıcıları çekmek istiyor.

Aşağıda, şu anda piyasadaki diğer NFT oyunlarından bizi farklı kılan bazı şeyler var:

-Titan Hunters oyununu herkes için kolayca erişilebilir hale getiriyoruz. Herkesin bildiği gibi, yüksek beceri gerektiren oyunları (MOBA, Card Battles, FPS…vb.) oynayan çok az oyuncu hardcore oyunculardır. Bu, insanları oynamaya çalışmaktan korkutabilir ve çoğu oyuncunun oyundan zevk almasını engelleyebilir. Bu nedenle, Titan Hunters, demografiden bağımsız olarak bir milyar oyuncuya, mobil oyun oyuncularının çoğuna uygun, basit bir kontrol, derin ama anlaşılması kolay bir oyun ile alternatif bir oyun mekaniği önermektedir.

– Oynaması ücretsiz ve Kazanmak için Yatırım Modeli: Kullanıcı olarak, oyunu oynamaya başlamak için bir hesap oluşturmak için e-postayı kullanmanız yeterlidir. Yalnızca yerel bir kripto cüzdanı oluşturmanız ve oyundaki öğelerinizi pazarda trade etmek için NFT öğelerine dönüştürmek istediğinizde TITA token satın almanız gerekir. Freemium hala uzun vadede yapılacak doğru şey. Bunu, kullanıcının herhangi bir ödeme, kripto veya fiat olmadan özgürce oynamaya başlayabileceği, önce oyun içi öğeleri görüp sahip olabileceği, ardından değer olduğuna inanıyorlarsa bunları NFT’lere dönüştürmeye karar verebileceği bir NFT oyunu oluşturmak için temel zihniyet olarak kabul ediyoruz.

Thanks, as of all us love super hit Minecraft so Titan hunters has artstyle inspired by Minecraft. And infact that user base of Minecraft and Roblox is biggest user base of video game now with more than 300M monthly active user. Titan hunters want to attract them first.

Below are some things that make us deffirent from other NFT games on the market now:

-We make Titan Hunters gameplay easily accessible for everyone.As everyone knows, only few gamers are hardcore gamers, who play high-skill required games (MOBA, Card Battles, FPS…etc.). This might scare people to try playing and also prevent most players from enjoying the gameplay. So, Titan Hunters propose an alternative game mechanic that suit most mobile game players, a billion gamers, regardless of demographics, with a simple control, deep but easy to understanding gameplay.

– Free to play and Invest to Earn model: As user simply use email to create an account to start playing the game. You only need to create a native crypto wallet and buy TITA token when they you want convert your items in game to NFT items to trade on the marketplace. Freemium is still the right thing to do in the long run. We takes this as the core mindsets to create an NFT game that user can freely start playing without any payment, crypto or fiat, see and own the in-game items first, then decide to mint them into NFTs if they believe they’re worth the value.

Kripto Piggy: Kesinlikle farklılıkları görmeye başlıyorum. Teşekkürler.

I’m definitely starting to see your differences too. Thank you.

Vu: Kesinlikle farklı olacak.

Sure, it will absolutly different.

Kripto Piggy: 3- Titan Hunters oyunu ne zaman piyasaya sunulacak, hangi platformlarda oynanabilir olacak, bunlardan bahsedebilir misiniz?

3- When will the Titan Hunters game be released, on which platforms will it be playable, can you please tell us about them?

Vu: Yol haritamıza bakarsak, Titan Hunters 2021’in 4. çeyreğinde gerçekleşecek. Oyunun tüm platformlarda oynanabilir olmasına odaklanıyoruz: PC, iOS ve Android. Sonuç olarak, Titan Hunters, platformlardan bağımsız olarak potansiyel oyunculara erişimi en üst düzeye çıkarabilir.

Oyuncu önce PC’de oynayabilir, ardından mobil sürüm size 2022’nin ikinci çeyreği gibi gelecektir. Ancak, Titan Hunters, hedeflenen kullanıcılarımız mobil kullanıcılar olduğu için, mobil sürümü mümkün olan en kısa sürede başlatmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

As our roadmap, Titan hunter will be realease on Q4 2021. We focus on having the game available on all platforms: PC, iOS & Android. As a result, Titan Hunters can maximize the outreach to potential players regardless of platforms.

Player can play the game on PC first then mobile version will come to you around Q2 2022. Howerver, we will try our best in order to launch mobile version as soon as possible as we our targeted users of Titan hunters are mobile users.

Kripto Piggy: Oyunun çıkmasını dört gözle beklediğimi söylemek istiyorum????

I want to say that I’m looking forward to the game coming out????

Vu: Evet, sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

Yes, will not make you disappointed.

Kripto Piggy: 4- Titan Hunters’ın eşsiz özellikleri ve teknolojik altyapısı ile NFT – Oyun dünyasına ya da kriptopara piyasasına ne tür etkiler yapabileceğini öngörüyorsunuz?

4- What kind of effects do you foresee with the unique features and technological infrastructure of Titan Hunters on the NFT – Gaming world or the cryptocurrency market?

Vu: İlginç bir soru!

Titan Hunters, bu güzel 3D oyun dünyasını dünyadaki en büyük oyun topluluğuna getirmek istiyor, çok sayıda kullanıcıya hizmet vermek zorlu bir görevdir.

Altyapı tasarımımıza ve inşa ettiğimiz sisteme çok güveniyoruz, Titan Hunters milyonlarca kullanıcıya hizmet vermeye oldukça hazır. Titan Hunters’ı oynarken ne kadar heyecanlı olduğunuzu görmek ve diğer NFT oyunlarına kıyasla kalitenin ne kadar farklı olduğunu hissetmek için sabırsızlanıyoruz.

Ayrıca, oyun ortamını temiz ve güvenli tutmak takımın en önemli önceliğidir. Oynama verilerinizin ve varlıklarınızın güvende olduğundan emin olmak için Google, Cloudfare, Unity ve Certik, Hacken gibi kripto denetimi gibi büyük ortaklarla çalışıyoruz. Bu, herhangi bir oyun oynarken de göz önünde bulundurmanız gereken bir şeydir. Bunu biliyoruz, sizin için bununla ilgileneceğiz.

Interesting question!

Titan Hunters wants to bring this beautiful 3D game world into the largest game community on earth, servicing the large amount of users is a challenging mission

We are very confident about our infrastructure design and system built, Titan Hunters is quite ready to serve millions of users. We can’t wait to see how exciting you’re while touching Titan Hunters and feel how much different in quality compare to other NFT games now.

Beside, keeping the playing environment clean and safe is the top priority thing with the team. We works with big partners like Google, Cloudfare, Unity and cryto audit like Certik, Hacken to make sure that your playing data & assets are secured. This is the thing that you should also to consider while playing any game too. We know about that, we will take care of this for you.

Kripto Piggy: Ortaklarınız gerçekten mükemmel. wow

Your partners are really excellent. wow

Vu: Evet, Apple ile çok yakınız.

Yup, we are very close to Apple.

Vu: Oyunumuz, Apple Store tarafından 2016 yılının en iyi 10 oyunundan biri.

Our game is 1 of 10 best game of year 2016 by Apple store.

Kripto Piggy: 5- Titan Hunters’da oyunseverler ne tür kazançlar elde edebilecekler? Tüm dünyadan oyunseveri Titan Hunters’a çekebilmek için ne tür sürprizler ve aksiyon planları hazırladınız?

5- What kind of earnings will gamers be able to get in Titan Hunters? What kind of surprises and plans have you prepared to attract gamers from all over the world to Titan Hunters?

Vu: Oyunu oynarken ücretsiz olarak eşya ve token alacaksınız. Bu tür eşyalar ve tokenlar NFT eşyalarına ve tokenlara basılabilir, ardından bunları Pazaryeri ve Borsa’da takas ederek kazanç elde edebilirsiniz.

Titan Hunters’da kullanıcıyı şaşırtan şey, tonlarca eğlence içeren oyunun kalitesi ve kazanmanın yolu şu anda piyasadaki NFT oyunlarından çok farklı.

EĞLENCE: Aslında, NFT’yi oynamak o kadar zor değil, ana akım insanlar oyunlarını eğlence için oynuyorlar, oysa NFT oyunlarının çoğu biraz sıkıcı ve hatta oynaması stresli (Oyuna katılım için erkenden verdiğinizi geri almak için yüksek bir baskı altında olduğunuz için). Titan Hunters her şeyden önce eğlencelidir, bundan da öte, oynaması ve oyuncu olmayanlar için bile anlaması güvenlidir. EĞLENCE gerçekten sahip olduğumuz şey, tam oyunun %1 eğlencesinin nasıl olduğunu görmek için play.titanhunters.io’daki demo sürümünü deneyebilirsiniz.

Daha Güvenli Yatırım: Pek çok NFT oyunu, Mobil/PC’deki mevcut oyunlarını bu sektöre getirerek ortaya çıkıyor, en riskli olanı bu oyunların NFT oyunları için tasarlanmamasıdır, bu oyunları hızlı bir şekilde NFT Oyun Endüstrisine getirmek, oyun ekosisteminin bozulmasına yol açacaktır. oyunculara/yatırımcılara onlar anlamadan zarar verir. Özellikle mevcut tüm NFT oyunları, deneme şansınız olmadan önce muhtemelen sizden para harcamanızı isteyecekken.

Titan Hunters, NFT’leri oyun ekosisteminin merkezi olarak konumlandırır, biz bu oyun meta/merkez metasını NFT varlıklarını oluşturmaya yardımcı olmak için hazırladık, bu yüzden diğer oyunlardan çok farklıdır. Dahası, Titan Hunters size tüm resmi, tadını çıkarabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz eksiksiz bir oyun deneyimi sunuyor, yeterince sevdiğinizde, yatırımcı olmayı düşünmenin zamanı geldi. Diğer NFT oyunlarından çok daha güvenli.

Playing the game you will get items and coin for free. Such items and coins can be minted to NFT items and tokens then you can trade them on Marketplace and Exchange to get earn.

What Titan Hunter make user supprise is the quality of game with tons of funs and the way to get earn is so different other than NFT games on the market now.

The FUN: In fact, NFT is not so hard to play, people in mainstream are playing game for fun while most of NFT games are kind of boring and even stressful to play (since you’re under a high pressure to get back what you already gave to the game early for onboarding). Titan Hunters is fun first, more than that, it’s safe to play and to understand for even non-gamers. So FUN is what we truly have, you can try the demo version in play.titanhunters.io to see how 1% the fun of the full game be like.

Safer Invesment : Many NFT games come out by bring their existing games in Mobile/PC into this industry, the most risky is that those games are not designed for NFT games, quickly bringing those games into NFT Game Industry will lead to broken game ecosystem which will damage the players/investors before they would understand that. Especially when all current NFT games will probably ask you to spend money before you can have a chance to try it.

Titan Hunters place NFTs as the core the game ecosystem, we craft this game meta/core meta to help building the NFT assets, this is why it’s much different from other games. Moreover, Titan Hunters offers you the whole picture, the full gameplay experience to enjoy & have fun, once you love it enough, then it’s the time to think of being an investor. It’s much more safe than the rest NFT games.

Kripto Piggy: Açıklamalarınız için teşekkürler! Şimdi son soruma geçiyorum. Son soruma cevap verdikten sonra 5 dakika sohbeti açacağız ve topluluğun sorularını sormasına olanak tanıyacağız. Türkçe gelen sorular ekibimiz tarafından çevrilecek ve 5 dakika sonra sorulan sorulardan 5 tanesini seçip cevaplama şansınız olacak. İngilizce bilen üyelerimizin sorularını İngilizce sormasını önemle rica ediyoruz.

Thanks for your explanations! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions. Turkish questions will be translated by our team and after 5 minutes you will have a chance to pick and answer 5 of the questions asked. We strongly encourage our English-speaking members to ask their questions in English.

Vu: Zevkle ????

My pleasure ????

Kripto Piggy: 6- Titan Hunters ekosisteminde yer alan tokenleri ve kullanım amaçlarını öğrenebilir miyiz? Tokenleri tutanlar ne tür avantajlar elde edebilecekler?

6- Can we learn about the tokens in the Titan Hunters ecosystem and what are their utilities? What are the benefits for the token holders?

Vu: Titan Hunters’ın 2 tokenı var. Binance Smart Chain’de BEP-20 token standardıdır

– $TITA, toplam 1 milyar arza sahip yönetişim tokenıdır ve Tcoin Token, arzda sabit sınır olmayan yardımcı program tokenıdır
NFT Öğelerini Çağırma, Denetim öğeleri, COIN’i TCOIN’e Dönüştürme, Stake & Yönetişim katılımı, Marketplace’te NFT öğeleri satın alma için kullanılan $TITA tokenı

Titan Hunters’ın yatırımcıları, stake etme, yönetişim/oylama, kâr paylaşımı etkinliklerinden yararlanmak için $TITA tokenlarına sahip olabilirler. Bu, topluluğumuz büyüdükçe Titan Huntersın değerine atıfta bulunabilir

– $TCOIN Oyun etkinliğinde ve oyun yükseltmesinde kullanılır
Tokenomi’miz hakkında daha fazla ayrıntıyı burada kolayca bulabilirsiniz: titanhunters.io.

Bununla birlikte, Tokenomi’mizi EŞSİZ yapan şey, paranızı rastgele NFT öğelerine harcamak zorunda kalmamanız, gerçekten sahip olmak için gerçek bir NFT’ye para yatırmak için para harcamadan önce öğeleri anlama şansınız olmasıdır. Bu olağanüstü yöntem, Titan Hunters’a girmenize, oynamanıza ve oyunun keyfini çıkarmanıza, herhangi bir yatırım yapmadan önce oyun ekosistemini anlamanıza yardımcı olur. Zaten sizin için harika ve olağanüstü geliyor mu?

Titan hunters has 2 tokens. They are BEP-20 token standard on Binance Smart Chain

– $TITA is governance token with total supply of 1B and Tcoin Token is utility token with no hard cap on supply
$TITA token used for Summon NFT Items, Audit items, Convert COIN to TCOIN, Staking & Governance participation, Buy NFT items in Marketplace

Titan Hunters’ investors can hold $TITA tokens to benefit from staking, governance/voting, profit sharing events. This can refer to Titan Hunters’ value as our community grows

– $TCOIN Token used for in game activity and in game upgrade.
More details about our Tokenomic, you can easily find it here: titanhunters.io.

However, what makes our Tokenomic UNIQUE is that you don’t have to spend your money on random NFT items, you have chance to understand the items before spending money to mint it into a real NFT to truly own it. This outstanding method helps you to get in Titan Hunters, play and enjoy the fun of the game, understand the game ecosystem before spending any investment into it. Does it sound great and outstanding for you already?

Kripto Piggy: Tüm cevaplarınız için teşekkürler.???? Son sorumuz buydu. Hazırsanız, topluluk sorularına geçeceğiz

Thank you for all your answers.???? That was our final question. If you are ready, will move on to the community questions

Vu: Evet, hazırım ???? Uzun cevaplarımın fazla zaman aldığı için çok özür dilerim.

Yes, im ready ???? So sorry for long answer take a lot of time.

Muhammed Emin: Ekibiniz oyunu neden 3D Voksel sanatıyla yarattı? Titan Hunters’ın oyun deneyimini geliştirmek için 3D Voksel sanatının hangi avantajlarından yararlanacaksınız?

Why did your team create the game with 3D Voxel art? What benefits of 3D Voxel art will you take advantage of to enhance the gameplay experience of Titan Hunters?

Vu: 3D Voxel Art, 10 yıldan fazla bir süredir bunu oluşturmaya yardımcı olan Minecraft ve Roblox sayesinde şu anda en büyük topluluğa sahip. Roblox ve Minecraft, yalnızca mobilde 350 milyondan fazla Aylık Aktif Kullanıcıya sahiptir. Titan Hunters, aynı sayıda kullanıcıya hizmet etmek için aynı misyona sahiptir, bu yüzden tüm oyuncuları evde gibi hissettirmek için bu sanatı seçiyoruz. Ancak Titan Hunters’ın oynanışı, aynı türdeki diğer oyunların çoğundan çok daha heyecan verici olacak.

3D Voxel Art has the largest community right now, thanks to Minecraft and Roblox that helped to build that over more than 10 years. Roblox and Minecraft has more than 350M Monthly Active Users in mobile alone. Titan Hunters has the same mission to serve the same amount of users, that’s why we choose this art to make all the players feel like home. However, the gameplay of Titan Hunters will be much more exciting than most of other games in the same genre.

Dj Rajuwiliam: okuduğuma göre, Titan Hunters’ın Hedefi, 500 Milyon MAU Minecraft ve Roblox’u mümkün olduğunca benimsemektir. Bu Amaca Gerçekte Nasıl Ulaşabilirsiniz?

I was READ that Titan Hunters’s Goal is to adoption as much as possible the 500 Millions MAU of Minecraft & Roblox, How Can u Achieved this Goal actually?

Vu:15 yıldan fazla deneyime sahip oyun ustası olduğumuz için. Şimdiye kadar 100 milyondan fazla indirme ile 50’den fazla oyun gönderdik. eğlenceli bir oyun yaratmayı ve oyunculara bağımlılık yapmayı biliyoruz. bekleyin o zaman Titan Hunters oynarken anlayacaksınız ????

as we are game verteran with more than 15 year of experience. We have shipped so far more than 50 games tiltes with over 100M download. we know to creat a fun game and make player get addiction. be wait then you will know it when you play Titan hunters ????

Arijit Simbah: Ben Bir Gamer’ım, o kadar çok Oyun oynuyorum ki Ama Ne yazık ki çoğu Oyun Sıkıcı!!
Sorum Bu Oyun Eğlenceli mi? Ve umarım bundan zevk alırım?

Im A Gamer, im paly so many Game’s But Sadly Major Of game is full Of Boring!! My Question is Can This game will be full Of Fun? And hope i will Enjoy it?

Vu: Elbette, Titan Hunters’ın sizin gibi insanlar için yaratıldığına inanıyoruz. Hepimiz birlikte yaşamak için eğlenceli ve sağlıklı daha iyi bir dünya arıyoruz. Bu kadar stresli bir oyun oynayıp hayatınızı bununla kazanmaya çalışamazsınız. Burada Titan Hunters’da eğlence, sizi birçok ilginç yolculuğa çıkarıyor; sahip olmak, oynamak, kazanmak ve ticaret yapmak için nadir varlıklarla ödüllendirileceğiniz için tek bir dakikalık eğlencenin boşa gitmemesi daha da harika. ! Bu soru için çok teşekkür ederim!

Sure, we believe that Titan Hunters is created for peoples like you. We’re all looking for a better world that fun and healthy to live with. You cannot play a game that stressful then trying to make your living with that. Here in Titan Hunters, the fun drives your day to many interesting journeys, it’s even more great that any single minutes of fun won’t be a waste since you will be rewarded with rare assets to own, to play, to win and to trade! Thank you a lot for this question!

Kapil Sharma: Tüm oyunu bir kuruş harcamadan oynayabilir miyim?

Can I play the entire game without spending a dime?

Vu: Evet, tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz, hesabı oluşturmak ve oyunun tadını çıkarmak için sadece bir e-postaya ihtiyacınız var. Oyunu oynayarak çok sayıda değerli eşya veya token elde edebilirsiniz. ve bunların piyasadaki değerini kolayca öğrenebilirsiniz. Onlara kalıcı olarak sahip olmak istiyorsanız veya kazanmak için trade yapmak istiyorsanız, bunları NFT öğelerine dönüştürmek için biraz para yatırmayı ve trade yapmak için tokenları düşünebilirsiniz. çok basit ve net.

Yes, you can play for free completely, just need a email to create the account and enjoy the game. you can get a lot of valuable items or coin by playing the game. and you can easily to know the value of them on the marketplace. if you want own them permanently or you want to trade them to get earn, at that them you can think about investing some money to connvert time to NFT items and Tokens to trade.it is very simple and clear

Someone: NFT oyunlarının en büyük sorunlarından biri, oynanış ve hikaye anlatımından yoksun olmalarıdır. Titan Hunters bize nasıl bir oyun ve oyun deneyimi getirecek?

One of the biggest problems with NFT games is that they lack gameplay and storytelling. What kind of gameplay and gaming experience will Titan Hunters bring us?

Vu: İyi soru! Titan Hunters sevgiyle hazırlanmış, whitepaper.titanhunters.io’da kontrol edebileceğiniz oyunla ilgili birçok ilginç şeyin yanı sıra, Titan Hunters’ın benzersiz oyununun bizi geniş oyun dünyasında inanılmaz bir yolculuğa çıkaracağını herkesle teyit edebiliriz. Yine de herkesle birlikte oyunun çoğu kullanıcı için erişilebilir olduğundan emin olacağız, son derece kaliteli ama yine de oynaması kolay ve anlaşılması kolay bir oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Good question! Titan Hunters is crafted with love, beside many interesting thing about the gameplay that you can check in whitepaper.titanhunters.io, we can confirm with everyone that the unique gameplay of Titan Hunters will lead us into incredible journey in the vast game world. Still, we will make sure with everyone that the game is accessible for most of the users, what do you think about a game with extremely high quality but still easy to play and easy to understand.

Kripto Piggy: Katılan herkese teşekkür eder, Vu’ya da teşekkür ederiz ???? ????Sizi burada ağırlamak benim için bir zevkti. Oyunun çıkışını dört gözle bekliyorum ve sizinle tekrar konuşmayı çok isteriz.Bu güzel günde bizimle beraber olduğun için teşekkür ederiz! Sizi burada ağırlamak büyük bir zevkti ve umarım sizin ve ekibiniz için en iyisi olur!

Thank you everyone who participated and thank you Vu as well ???? ????It was a please to host you here. I’m looking forward to the game’s release and we’d love to talk to you again. Thank you for being with us in this lovely day! It was a pleasure hosting you here and I hope all the best for you and your team!

Vu: Harika etkinlik ve destek için çok teşekkürler Kripto Piggy. Projemize ilgi gösterdiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Sizler için gerçekten eğlenceli ama dostça bir kripto oyunu yapacağız. Oynaması Ücretsiz, Kalması Eğlenceli ve Kazanması Güvenli.

Thanks so much Kripto Piggy for great session and support.thank you all guys for interesting to our project.we will make a truly fun game but friendly cryto for you guys.Free to Play, Fun to Stay and Safe to Earn.

Titan Hunters hakkında en yeni bilgi ve gelişmeler için:
Web site: https://www.titanhunters.io
Telegram: https://t.me/TitanHunters
Twitter: https://twitter.com/titan_hunters
Medium: https://medium.com/@Titan_Hunters
www.titanhunters.io

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Samsunspor Fan Tokeni Satışa Çıkıyor: $SAM Token Nasıl Satın Alınır?

Shiba Inu ($SHIB) Boğası Dur Durak Bilmiyor