in ,

Tip Coin (TIP) Hangi Borsalarda Listeleniyor?

Bu yazımızda, Web3 socialFi uygulaması Tip Coin’in hangi borsalarda listelendiğini ve proje hakkındaki detayları kaleme alacağız.

Twitter’daki kullanıcılara içerikleri ve etkileşimleri için bahşiş vermelerini sağlamak üzere tasarlanan Tip Coin, kısa süre içerisinde büyük bir yol kat etmeyi başardı. 1 Eylül 2023’te yayına alınan Tip Coin, 19 gün içerisinde 224 binden fazla Twitter takipçisine ve 100 binden fazla kullanıcıya sahip oldu.

Yakın zamanda token ekonomik modelini açıklayan Tip Coin, tokenlerin %35’inin platform ödülleri, %5’inin pazarlama ve %5’inin ise ekip katılımı için dağıtılacağını duyurdu. Bunun yanı sıra kalan bölümün ise üç Epoch (dönem) olarak dağıtılması kararını aldı.

Merkeziyetsiz bir sosyal platform olarak faaliyet gösteren Tip Coin, aynı zamanda Twitter’daki kullanıcıları katımları ve tweet’leri için ödüllendiriyor. Kullanıcılar, Twitter üzerinden gerçekleştirecekleri birkaç adım ile bu ödülleri almaya hak kazanabiliyorlar. Peki Tip Coin almak isteyen yatırımcılar bu varlığı hangi borsalar üzerinden temin edebilecek?

Tip Coin (TIP), şu anda Uniswap, Poloniex, BitMart, OrangeX, Bitrue, BingX ve OpenOcean gibi platformlar üzerinde listeleniyor. Bu varlığı satın almak isteyen yatırımcılar, bu platformlar üzerinden kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilirler. Tip Coin’in listelendiği diğer kripto para borsalarını görmek isteyen kullanıcılar, CoinMarketCap veya CoinGecko gibi veri siteleri üzerinden bilgi edinebilirler.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Tipcoin (TIP) Nedir?

Beşiktaş Token (BJK) Nedir?