in

Tidal Finance (TIDAL) Kucoin’de Listeleniyor: $TIDAL Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Tidal Finance (TIDAL) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen harika bir projeyi daha listelemekten gurur duyar. Tidal Finance (TIDAL) artık KuCoin’de listeli olacak. Desteklenen ticaret çifti TIDAL/USDT’dir. Bugün itibariyle ticaret işlemleri, yarından itibaren ise “deposit ve withdrawal” işlemleri yapılabilecek.

Tidal Finance (TIDAL) Nedir?

Tidal Finance, şirketlerle doğrudan çalışan ilk çok zincirli esnek bir sigorta platformu ve Polygon ağı üzerinde piyasaya sürülen ilk sigorta çözümüdür. Esnek sigorta modeli, şirketlerin dalgalanan TVL’lere (Toplam Değer Kilitli) ve gelişen yatırım stratejilerine dayalı olarak primlerini haftalık olarak ayarlamasına olanak tanır.

Kullanıcılar sigorta alıcılarını satın alabilir, karşılayabilir ve sektördeki en yüksek APR’leri alabilir. Tidal Finance aynı zamanda teminat sağlayıcılar ve alıcılar için gazsız işlemler sunan ilk DeFi sigorta sağlayıcısıdır.

Official Website: https://tidal.finance/

Whitepaper: Whitepaper’ı görmek için tıklayın.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Scrabble ve Tarihi

metaverse

NFT’ler Metaverse ve Ötesine Erişmede Kilit Bir Rol Oynayacak