in , ,

THETA (THETA), Polygon (MATIC) ve Reserve Rights (RSR) Teknik Analizi | 29 Kasım 2021

kripto

Total Marketin ana trend çizgisine geldiği, coin grafiklerin bir çoğunda ikili dip yapılarının oluştuğu, korku ve açgözlülük endeksinin 22’lere kadar indiği gergin bir haftanın ardından BTC tarafından gelen hacimli yeşil mumlarla Kasım ayının son haftasını olumlu bir görüntüyle açtık.

Dünden bu yana toplam coin marketi $2.35 trilyondan $2.58Trilyon seviyesine ulaştı. Bu da bir çok altcoin’e hacimli yükselişler olarak yansıdı. Bitcoin’de düşen trendin kırılacağı $57.500 seviyesinin de kırılımı gelirse altcoin’lerde daha hacimli yükselişler gelmesi mümkün olacak.

THETA (THETA)

Aralık ayı için özellikle uzun süredir akümülasyon içinde bulunan ve yükselen dip hareketini sürdüren Theta tarafında oldukça önemli yükselişler görmeyi bekliyorum. Mainnet’ine geçen ve TNT-20 token airdrop’unu Şubat ayından yapacak olan Theta, Aralık ayı içinde V2 Advance Smart Contract Developer Platform güncellemesini gerçekleştirecek.

THETA (THETA)
THETA (THETA) Teknik Analizi | 29 Kasım 2021

Theta önünde şu an $7,60 seviyesi kanal orta bandında en önemli direnç olarak öne çıkıyor. $7,6 üzeri günlük kapanışlarda #theta için kısa sürede $9,7 seviyesinin gelmesini bekliyorum. $6,12 üzerinde kaldığı sürece bullish bir #theta Aralık içinde bizleri bekliyor.

Polygon (MATIC)

Bitcoin’de gelen toparlanmanın ardından hızlıca yükselişini başlatan coin’lerden biri olan #Matic dünden bugüne %14 lük bir artış gösterdi. Kısa vadeli düşenin kırılmasıyla birlikte önemli direnç noktası olan $1,78 seviyesine doğru yaklaşmakta.

Polygon (MATIC)
Polygon (MATIC) Teknik Analizi | 29 Kasım 2021

Önce $1,78 ardından da $1,87 üzerinde günlük kapanışlar gelmesi halinde 28 Ekim’den gelen düşen trendin kırılması onaylanmış olacak. Bu seviye üzeri günlük kapanışların ardından #matic’den hızlı bir $1,96 ve $2,22 seviyesi testi beklentim mevcut. $2,22 üzeri günlük kapanışlar bize son #ath seviyesi olan $2,7 seviyesini gösterecektir. $1,5 seviyesini koruduğu sürece görüntüsü gayet olumludur.

Reserve Rights (RSR)

Özellikle mainnet haberinden sonra çok sağlam bir duruş sergileyen RSR bugün itibariyle de 24 Ağustos’tan gelen düşen trendini kırmış görünüyor. Akümülasyon bölgesinin de zirvesine gelen RSR patlamaya hazır bir bomba görüntüsünde.

Reserve Rights (RSR)
Reserve Rights (RSR) Teknik Analizi | 29 Kasım 2021

Yükselen diplerle ilerleyişini sürdüren RSR’da mainnet günü yaklaştıkça hacimlenme ve artış da daha ileri gidecektir. Önündeki en önemli direnç noktası olan $0,05 seviyesi aşılırsa hızlıca $0,055 ve $0,06 seviyelerine doğru hareketini sürdürecektir. $0,045 en önemli destek olarak takip edilmelidir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ali Taylan Cengiz tarafından yazıldı.

Kripto para

Bu Hafta Gerçekleşecek Kriptopara Etkinlikleri

kriptopara, Bitcoin

Geçtiğimiz Hafta Kriptopara Piyasasında Neler Oldu? | 29 Kasım 2021