in

The Wasted Lands (WAL) Kucoin’de Listeleniyor: The Wasted Lands (WAL) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kripto para borsası, yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin The Wasted Lands (WAL) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. The Wasted Lands (WAL) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri WAL/USDT’dir.

Yatırımcılar, 7 Mart TSİ 13:00’dan itibaren artık KuCoin üzerinden WAL alım-satımı yapabilecek. Ancak WMT’lerinizi KuCoin borsasından başka bir yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 10 Mart  TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

The Wasted Lands (WAL) Nedir?

Total Supply Market Cap Issue Date Consensus Protocol
100,000,000 WAL $157,929 2022-03-07 PoS
Circulating Supply 24hr Volume Issue Price Cryptographic Algorithm
526,429 WAL $0.3 Hash Functions

The Wasted Lands, bulmaca, yarış ve diğer unsurları ve ayrıca ‘The Wasted-Verse’ adlı kendi metaverse’sini içeren bir oyun platformudur. Wasted Lands tam anlamıyla bir Puzzle-RPG-Strategy karışımıdır. The Wasted Lands’deki her savaşçı NFT’si benzersizdir. Diğer NFT oyunlarından farklı olarak, oyunun başında tüm oyunculara özgürce katılmalarına izin vermek için ücretsiz NFT olmayan savaşçılar veriliyor. Bu ücretsiz savaşçılar tüm oyuncular için varsayılandır.

The Wastes Lands (WAL)

Ücretsiz savaşçılar benzersiz olmadığı için oyuncular bunları yalnızca PvE kampanya modunda kullanabilir. Ve ücretsiz kahramandan kazanılan tüm token’ler kilitlenecek ve bu token’leri ancak yeterince topladıklarında ana NFT’lere dönüştürebilecekler. Kullanıcıların kendi savaşçı NFT’leri için, tüm oyun işlevlerine serbestçe ticaret yapabilir ve erişebilirler. Bu tasarım, oyuncular için yüksek başlangıç maliyeti sorununu çözecek ve Wasted Lands’in gerçekten ücretsiz bir oyun olmasına izin verecek. Oyunun yönetişim token’i WAL token’idir.

Official website: https://thewastedlands.io/

Whitepaper: https://thewastedlands.io/white-paper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Bitcoin (BTC) Yeni Haftaya Nasıl Başladı?

Fantom (FTM) Teknik Analizi ve Andre Cronje’nin Sektörden Ayrılışı