in , ,

The Unfettered Özel Yatırım Turunda 2,5 Milyon Dolar Fon Topladı

Awkay Technologies’in ilk blok zinciri oyun projesi The Unfettered, Vendetta Capital ve Icetea Labs liderliğindeki özel bir yatırım turunda blok zinciri dünyasının önde gelen fonlarından 2,5 milyon dolarlık yatırım aldı.

The Unfettered, play to earn, NFT ve metaverse konseptlerine sahip AA hikaye tabanlı bir oyundur. Çekici oyun içeriği, sürekli gelişim, deflasyonist bir ekonomi ve tüm oyuncular için adil ve güvenli bir oyun deneyimi sunan bir blok zinciri oyunudur.

Tur; Animoca Brands, Morningstar Ventures, Bridge Mutual, Momentum6, FomoCraft, GAINS Associates, Paribu Ventures, Cryowar, Gate.io Labs, AU21, ZBS Capital, Good Games Labs, BreederDAO, PolkaCity, RBL Labs, Tuzanye Game Guild gibi yatırımcıların katılımıyla gerçekleşti. Group, Sam Ong (Ex-Sony PlayStation), AvStar Capital, Parachain Ventures ve Tehmoonwalker da yatırımcıların arasında yer aldı.

Deflasyonist bir ekonomiye sahip olan proje, oyun dünyasına yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen deneyimli bir ekibin ürünü. The Unfettered, geçtiğimiz yılın Mayıs ayında 2,5 milyon dolarlık bir fon toplamıştı. Yatırım turu, Vendetta Capital ve Icetea Labs ortak liderliğinde gerçekleşmişti.

Oyun pazarında ve blok zincir teknolojisindeki çığır açan gelişmeler, artan NFT kullanımı ve metaverse dünyasının sunduğu sayısız yeni deneyim ile birleştiğinde, The Unfettered’ın oyun dünyasına yeni bir ivme kazandırması bekleniyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Chiliz (CHZ) Kendi Boğasını Yaşayabilir mi?

Nisan Ayında Öne Çıkan Yüksek Potansiyelli Kripto Para Projeleri