in , ,

The Unfettered IDO Detayları Duyuruldu

The Unfettered; Play2Earn, NFT ve metaverse konseptlerine sahip AA kalitesinde hikaye tabanlı bir oyundur. Soulslike ve RPG oyun türlerini birleştirerek oyun deneyimini maksimum seviyeye çıkarmaya amaçlar.

Sürükleyici bir deneyim ile yüksek kaliteli bir oyun sunmaya odaklanan The Unfettered, oynaması ücretsiz bir play-to-earn (oyna-kazan) oyunudur. 

The Unfettered tarafından yapılan açıklamaya göre IDO, 18 Mayıs ve 23 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. 

IDO’nun gerçekleştirileceği platformlar ve tarihleri ise şöyle: 

  • Enjinstarter (18.05.2023)
  • BSC Station (21.05.2023)
  • Red Kite (22.05.2023)
  • GameFi (22-23.05.2023)

The Unfettered’ın arkasında Vendetta Capital, Icetea Labs, Morningstar, ZBS Capital, GateIo, Paribu Ventures, Parachain Ventures ve PolkaCity gibi birçok önemli proje ve yatırım şirketi bulunuyor. 

Proje, geçtiğimiz günlerde Icetea Labs ve Vendetta Capital liderliğinde gerçekleşen yatırım turunda 2,5 milyon dolar fon topladı. 

The Unfettered sürekli güncellenen hikayesi, deflasyonist ekonomisi, adil oyun deneyimi gibi oyuncu odaklı öncelikleri ile gelişen oyun dünyasına yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen bir ekibin ürünüdür. Türk yapımı olan bu oyunun partnerleri, ekibi ve danışmanları arasında seçkin isimler yer alıyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Aptos (APT) Ekosisteminde Yaşanan Son Gelişmeler

Bu Haftanın En Çok Artanları