içinde , ,

The Sandbox’ta Nasıl Hesap Oluşturulur?

The Sandbox’ta bir hesap oluşturmak için bir kripto para cüzdanına sahip olmanız gerekir. Sahip olduğunuz mevcut bir kripto para cüzdanını ekleyebilir veya yeni bir tane oluşturabilirsiniz. Kripto para cüzdanları oluşturmak ücretsizdir.

Henüz bir kripto para cüzdanına sahip değilseniz bu yazımıza göz atmalısınız:

The Sandbox’ta hesabınıza bağlayacağınız cüzdan türünün, seçtiğiniz kayıt yöntemine bağlı olduğunu unutmamak önemlidir. Cüzdanınızı hesabımıza bağladıktan sonra değiştiremezsiniz. Bu yüzden doğru seçeneği seçtiğinizden emin olun.

The Sandbox

The Sandbox’ta şu anda destelenen cüzdanlar; MetaMask, Coinbase, Bitski, Venly.

Dipnot: Ledger gibi bir donanım cüzdanı kullanıyorsanız MetaMask bazı donanım cüzdanlarının onunla entegre olmasına izin verdiğinden dolayı kayıt için MetaMask seçeneğini seçmek isteyebilirsiniz.

MetaMask ile The Sandbox’a Nasıl Kayıt Olunur?

1.Adım: Öncelikle eğer henüz MetaMask cüzdanına sahip değilseniz. Yukarıdaki yazıdaki adımları takip etmelisiniz.

2.Adım: MetaMask’i kurduktan sonra The Sandbox web sitesine (https://www.sandbox.game) gidin ve ardından sağ üstteki “Sign-In” (Oturum Aç) düğmesine tıklayın.

3.Adım: MetaMask (Web3) seçeneğine tıklayın.

MetaMask tarayıcı uzantısından, MetaMask’ın sizi Sandbox’ta oturum açmasına izin verecek bir imza isteği imzalamanızı isteyen bir istem almalısınız. Bu istemde “Sign” (İmzala) butonunu tıklayın. Bu işlemi onaylamak için sizden herhangi bir gas fee alınmayacaktır.

The Sandbox (SAND)

4.Adım: Şimdi bir e-posta adresi ve bir kullanıcı adı girmeniz istenecek. Bunu yapın ve ardından “Create Account” (Hesap Oluştur) butonuna tıklayın. Bu kadar, işiniz bitti.

The Sandbox (SAND)

Artık The Sandbox (SAND)’a erişmenize, alım-satım yapmanıza ve SAND kripto para birimlerinizi saklamanıza olanak sağlayan MetaMask bağlantılı bir hesaba sahipsiniz.

Dipnot: The Sandbox’a bağlandığınız cüzdanın güvenliği çok önemlidir. 12 kelimenizi kimse ile paylaşmayın.

The Sandbox hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve nasıl oyun oynandığını öğrenmek için YouTube videomuzu izlemelisiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Galatasaraylıların Yeni Gözdesi NFT’sini Tanıttı

Aptos Ekosistemine Genel Bakış: Bölüm 1