in , ,

The Sandbox (SAND) Nasıl Stake Edilir?

Portföyünüzde bulundurduğunuz Sandbox (SAND) token’larını nasıl stake edebileceğiniz hakkında sizler için bir rehber hazırladık.

The Sandbox, Şubat 2022’de Biconomy aracılığıyla gas fee’siz mSAND stake’ini tanıttı. Halihazırda mSAND’iniz yoksa bir swap service kullanarak SAND’inizi, mSAND’e köprüleyebilirsiniz.

SAND – mSAND Körpüleme Nasıl Yapılır?

  • The Sandbox profilinize gidin, ardından “Bridge” butonuna basın.

  • Wallet’ınızı seçin ve oturum açın.
  • Polygon Network üzerine mSAND olarak köprülemek istediğiniz Ethereum ağındaki SAND miktarını seçin. Ve ardından işlemi onaylayın.

mSAND Stakjjo0ing Pool’da Nasıl Stake Yapılır?

  • İşlem onayını imzalayın. Gasless özelliği etkinleşirse bu işlem, Biconomy’den geçecektir.
  • Onaylandıktan sonra deposit seçeneğini göreceksiniz. Deposit panel’e erişmek için “Deposit” butonuna tıklayın.
  • Yatırılacak mSAND miktarını seçin ve bunu onaylayın. Bunun ardından cüzdanınızda işlem onayını imzalayın.

SAND/MATIC Pool’da Nasıl Stake Yapılır?

  • The Sandbox’taki profilinize girin ve ardından Stake sekmesini tıklayın.

  • SAND/MATIC farm seçeneğini tıklayın. Bu şekilde farm’ın management option’larını görebileceksiniz.

  • Bu aşamada “Deposit” düğmesine tıklamanız gerekiyor. Ardından, stake yapmak istediğiniz tutarı girmenizi isteyen bir istem belirecektir.

  • Stake etmek istediğiniz LP miktarını kilitledikten sonra işlemi imzalamanız için bir uyarı alacaksınız. Cüzdanınızdaki son işlemi imzaladıktan sonra stake işlemini gerçekleştirmiş oldunuz.

Kaynak: Medium

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

GAK tarafından yazıldı.

Kadir Has Üniversitesi Ekonomi ve Uluslararası Ticaret & Finans departmanlarından derece ile mezun oldum. Akademik çalışmaların ardından finans sektöründe bir aracı kurumun araştırma departmanında analist olarak 2.5 yıl kadar görev aldım. Ocak - Kasım 2022 döneminde KoinSaati'nde editor olarak görev aldım.

PancakeSwap

Pancakeswap İşlem Ücretleri Ne Kadar?

FIFA, 2022 Dünya Kupası Öncesi Dört Blockchain Oyununu Başlattı