in , ,

The Sandbox (SAND) Kendi Boğasını Yaşayabilir mi?

The Sandbox (SAND), oyuncuların platformun yardımcı program token’ı olan SAND’ı kullanarak Ethereum blok zincirinde oyun deneyimlerini oluşturabilecekleri, sahiplenebilecekleri ve bunlardan para kazanabilecekleri metaverse’tir.

The Sandbox (SAND) Hakkındaki Gelişmeler

The Sandbox’ın kurucusu Sebastien Borget, birincisi düzenlenecek olan European Metaverse Awards zirvesi konuşmacı olarak açılışı yapacak. Borget, yeni ve köklü markalar için metaverse’teki fırsatlar, ayrıca ortaya çıkan yeni iş modelleri ve gelir artırma stratejileri hakkında bir sunum yapması bekleniyor. Zirve, Berlin’de 27 Ekim tarihinde gerçekleşecek.

Geçtiğimiz günlerde The Sandbox, bir VoxEdit yarışması düzenlemek için Coinbase Wallet ile iş birliği yaptığını açıklamıştı. VoxEdit’in teması “Web3’ün 90’lar Nostaljisi”dir. Adından da anlaşılacağı gibi katılımcıların en sevdikleri 90’lar temalarını, simgelerini metaverse’te hayata geçirmeleri isteniyor.

Son gelişmelere ek olarak The Sandbox (SAND) Alpha Season 3, 24 Ağustos Çarşamba günü başladı. Alpha Season’lar her zaman herkese açık ve ücretsizdir. Alpha Season 3, 10 hafta boyunca sürecek.

The Sandbox (SAND) Kendi Boğasını Yaşayabilir mi?

CoinMarketCap verilerine göre The Sandbox (SAND) metaverse token’ları arasında piyasa değerine göre en yüksek üçüncü metaverse token’ı.

The Sandbox’ın 160’tan fazla partneri bulunmaktadır. Bunların arasında Adidas, Snoop Dogg, Atari, The Walking Dead gibi önemli isimler yer alıyor.

Bunun yanında The Sandbox (SAND), Animoca Brands’in yan kuruluşu olamkla beraber, metaverse endüstrisinin ilerlemesinde öncü bir rol oynamıştır. Animoca Brands, The Sandbox, Blowfish Studios, Quidd, GAMEE, nWay, Pixowl, Forj, Lympo, Grease Monkey Games, Eden Games, Darewise, Notre Game, TinyTap ve Be Media dahil olmak üzere pek çok yatırımı bulunuyor.  Animoca, “açık metaverse” konseptini ilerletmek için stratejik satın alımlar, ürün geliştirme ve fikri mülkiyet lisanslarını finanse edeceğini belirten açıklamalarda bulundu.

Halihazırda ayı piyasasının varlığı, metaverse token’larına büyük zararlar verdi. Her ne kadar durum böyle olsa da Animoca Brands bu yıl portföyünü genişletmeye devam ediyor. Nisan ayında Animoca Brands, video oyun yayıncıları Eden Games ve Darewise Entertainment’ı satın almıştı.

Önemli girişim sermayelerinin metaverse sektöründeki yatırımlarına devam ettiği düşünülürse ayı sezonun sonlanmasıyla beraber metaverse token’larında hareketlenmelerle karşılaşabiliriz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Hashflow (HFT) Binance’te Listelendi: Hashflow (HFT) Nedir?

Polkadot (DOT) Uzun Vadeli İyi Bir Yatırım mı?