içinde

The Red Village 6,5 Milyon Dolarlık Finansman Turunu Duyurdu

The Red Village, Animoca Brands ve GameFi Ventures Fund liderliğindeki 6,5 milyon dolarlık seed finansman turunu duyurdu.

Bir play-to-earn oyunu olan The Red Village, blockchain’deki ilk dark-fantasy oyununu oluşturmak için dünyanın en iyi oyun stüdyolarından biri olan Animoca Brands’in yan kuruluşu Blowfish Studios ile ortaklık kurdu.

3 Haziran 2022 — Sidney, Avustralya: The Red Village, Animoca Brands ve GameFi Ventures Fund dahil olmak üzere dünyanın önde gelen blockchain yatırımcılarından bazılarından sürükleyici bir dark-fantasy ekosistemi oluşturmak için 6,5 milyon dolarlık seed finansmanı duyurdu.

Animoca Brands, NFT ile ilgili şirketlere 170’den fazla yatırım ve metaverse oluşturulmasına katkıda bulunan merkeziyetsiz projelere sahip portföyüyle oyunlaştırma, blockchain ve metaverse projelerinde dünya lideridir. Bu projeler arasında dünyanın önde gelen metaverse’si The Sandbox ve AAA kalitesindeki Phantom Galaxies yer alıyor. Animoca Brands’in kapsamlı ağı ve endüstri uzmanlığı, The Red Village’ı dünyanın en iyi blockchain projeleri arasında konumlandırmaya yardımcı olacak.

The Red Village iki oyun modundan oluşur;

  1. Turnuva modu (Tournament mood)şu anda beta sürümünde canlı, oynanabilir ve gelişen bir topluluk tarafından desteklenir.
  2. The Red Village, şu anda Animoca Brands’in yan kuruluşu Blowfish Studios tarafından geliştirilmekte olan Darklands olarak bilinen ekosistemin genişletilmesini içerir.

Yeni finansman kısmen RuneScape, Diablo, Skyrim, Elden Ring ve The Witcher gibi geleneksel oyunlardan ilham alan sürükleyici, karanlık-fanteziyi genişlemeyi oluşturmak için kullanılacak.

The Red Village kurucu ortağı Brendan Robb şunları söylüyor:

Blockchain’in kitlesel olarak benimsenmesi için gerçek katalizör, geleneksel oyuncuların yüksek kaliteli, güçlü bilgi, ilgi çekici oyun ve canlı topluluk ile sürükleyici ekosistemler aracılığıyla metaverse’ye dahil edilmesi olacaktır.

Geleneksel oyunculara blockchain oyununa geçiş yapma konusunda ilham veren bir projeyi nadiren gördük ve bunun nedeninin harika oyun deneyimlerinin olmaması olduğuna inanıyoruz. Harika bir oyun deneyimi sunacağız.

Animoca Brands’in yönetim kurulu başkanı ve kurucu ortağı Yat Siu, The Red Village ortaklığının gelecekteki daha büyük gelişmelerin bir işareti olduğunu söyledi.

Dünya, metaverse’nin gücüne uyanıyor ve projeler, Web2’den Web3’e geçişi kullanıcılar için olabildiğince kolay hale getirmek için çabalıyor. The Red Village gibi oyunlar, geleneksel oyuncuların aşina olduğu bir deneyim sunuyor ve oyuncular hem eğlenceli hem de play-to-earn fırsatı sunan oyunlarla buluşacak.

Önemli ölçüde fazla abone olunan finansman turundaki diğer yatırımcılar arasında Kucoin Ventures, JellyC, Sfermion, Polygon Studios, Metavest, SL2 Capital, Dweb3 Capital, Spark Capital, Fundamental Labs, OIG Capital, MEXC Global, IQ Protocol, Rendezvous Equity, Paribu Ventures yer alıyor. Melek yatırımcılar arasında da CGU, LucidBlue Ventures, DuckDAO, Pylon Labs, Prometeus Labs, Vendetta Capital gibi birkaç tanınmış isim bulunuyor.

The Red Village Hakkında

The Red Village, 2021’in sonlarında ve 2022’nin başlarındaki iki NFT satışıyla 1.100’den fazla ETH üreten ve ikincil olarak 3.000’den fazla ETH ticareti yapan blockchain oyunlarının bir başarı öyküsüdür. The Red Village Tournament modu şu anda oynanabilir betada yayında ve oyuncular şimdiden 500.000 USD’den fazla kazanç elde etmiş durumda.

Blockchain’deki ilk dark-fantasy oyunu olan The Red Village, geleneksel oyuncular ile metaverse arasındaki boşluğu derin bilgiler, sürükleyici hikayeler, aktif ve ilgili bir topluluk aracılığıyla kapatmayı hedefliyor. The Red Village: Darklands, Animoca Brands’in Blowfish Studios tarafından geliştiriliyor.

Media contact: Brendan Robb
Email: [email protected]
Discord: discord.gg/theredvillage
Twitter: twitter.com/theredvillage
Website: www.theredvillage.com
Player’s Guide: https://the-red-village.gitbook.io/the-red-village/
Twitch: https://www.twitch.tv/theredvillage 

Kaynak

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İngilizce Matematik bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Ethereum (ETH) Staking Artıyor! Ethereum Merge Sonrası ETH Ne Olacak?

Bitcoin

Bitcoin (BTC) İçin Kritik Veriler