in

The Husl CEO’su Crypto Steve Urkel ile AMA Etkinliği

Husl

The Husl projesi CEO’su Crypto Steve Urkel 16 Ağustos 2021 Pazartesi Türkiye saati ile 21.00’de KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

Crypto Steve Urkel, CEO of the Husl project, met with our community for the AMA event in KoinSaati Telegram group on Monday, August 16, 2021 at 21.00 (UTC+3). We share the questions and answers with you for those who missed the event or want to read the details.

Lupo: Hoşgeldin Steve

Welcome Steve

Crypto Steve Urkel: Merhaba! Beni ağırladığınız için teşekkürler!!

Hi! Thanks for having me!!

Lupo: Merhaba Arkadaşlar,

The HUSL projesinin CEO’su Crypto Steve Urkel AMA (Bana Her Şeyi Sor) etkinliği için bu akşam bizlerle beraber.

Steve, The HUSL hakkında merak edilenleri bizlerle paylaşmak üzere davetimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Programımız 2 bölümden oluşacak:

⁃ İlk olarak Steve’e proje hakkında kendi sorularımızı soracağız ve bu bölüm boyunca sohbet açık olmayacaktır.

⁃ Sorularımız bittiğinde ise üyelerimizden soru alabilmek için 5 dakika boyunca sohbeti açacağız. Soruların İngilizce sorulması tercih sebebi olacaktır, Türkçe sorular ise tercümanlarımızca tercüme edilecektir. Steve topluluk sorularından 5 tanesini seçerek yanıtlayacak. Cevaplanan soruların sahipleri de, duyuru Tweetimizi RT’lemiş ve Tweet’te yazılı hesapları takip etmiş olmaları halinde ödüle hak kazanacaklardır.

Bu kısa açıklamayla birlikte sorularımıza başlıyoruz. Keyifli bir etkinlik olmasını dileriz!

Hello Friends,

Crypto Steve Urkel, CEO of the The HUSL project is with us tonight for the AMA (Ask Me Anything) Event.

Steve, thank you for accepting our invitation to answer the questions about the The HUSL project!

Our event will be held in 2 sessions:

⁃ First we will ask Steve our own questions about the project and chat will be closed during this session.

⁃ After Steve answers our questions, we will open the chat for five minutes to be able to receive questions from our members. Asking questions in English is encouraged however our translators will also translate the Turkish questions. Steve will choose and answer 5 questions of the community. Those whose questions were answered, retweeted our event announcement and follow the accounts in Tweet will be able to receive the giveaway prize.

Now we will start asking our questions. Let’s have a delightful event!

Lupo: Eğer hazırsan, birinci sorumla başlıyorum.

If you are ready, I am starting with our first question! 

Crypto Steve Urkel: Hazırım 🔥🔥

I am ready 🔥🔥

Lupo: Soru 1:
Alanında pek örneğine rastlamadığımız bir proje olarak dikkatimizi çeken HUSL’ın temel konseptinden biraz bahseder misiniz? HUSL fikri nasıl hayata geçti?

Question 1:
Could you tell us something about the basic concept of HUSL, which caught our attention as a project for which we have not seen many examples in its field? How did the idea of HUSL come about?

Crypto Steve Urkel: Evet kesinlikle. Proje, çok büyük 2 müzik yöneticisiyle yaptığım bir söyleşinin ardından başladı. Dünyanın en büyük rap sanatçılarından bazılarını temsil ettiler ve sanatçı bip sesine ve yaptıklarına hayran kaldılar.

Ayrıca 3lau’nun ne yaptığını gördüler ve şaşırdılar.
Müzik endüstrisinin bozulmaya hazır olduğunun ve müzik dünyasına adanmış bir nft pazarının çok iyi iş çıkardığını ve sanatçıların değerlerinden gerçekten para kazanmalarını sağladığını fark etti.

Ve hayranlara eğlenceli ve harika bir deneyim verdi.

Yes absolutely. So the project started after a conversation i had with 2 very big music executives. They represented some of the biggest rap artists in the world and they were amazed at the artist beeple and what he did

They also saw what 3lau did and were amazed. I quickly
Realized the music industry is ripe for disruption and that a nft marketplace dedicated to music wokld do very well and empower artists to truly monetize their worth

And give fans a fun and amazing experience.

Lupo: Heyecan verici bir hikaye! Cevabın için teşekkürler. 😊

Exciting background! Thanks for the answer 😊

Lupo: Soru 2:
Müzik endüstrisi ve Kripto Para dünyasını birleştirmek gibi bir misyonunuz olduğunu görüyoruz. Müzik endüstrisinin dijital dönüşümüne katkıda bulunmaya mı çalışıyorsunuz?

Question 2:
We see that you have a mission to unite the music industry and the world of cryptocurrency. Are you trying to contribute to the digital transformation of the music industry?

Crypto Steve Urkel: Evet, müzik endüstrisini yeniden şekillendirmeye çalışıyoruz. Gelirin yüzde 88’i sanatçı olmayanlara gidiyor. Tüm masraflar çeşitli aracılara dağıtıldıktan sonra, sanatçıya çok az şey kalıyor.

Bu korkunç ve değişmesi gereken bir şey. Geleneksel dsps (Dijital Servis Sağlayıcı), sanatçıya karşı o kadar çarpıktır ki, komik bir durum değildir.

Nft’ler, gücün sanatçıya geri dönmesini temsil eder. Mümkün olduğu kadar çok aracıyı kaldırmalarına izin veren bir kanaldır.

Yes we are trying to reshape the music industry. As it is 88 percent of revenue goes to non artists. After all costs are distributed to various intermediaries, the artist is left with very little

This is terrible and something that needs to change. Traditional dsps are so skewed heavily against the artist it’s not funny.

Nfts represent a shift in power back to the artist. A conduit to allow them to remove as many intermediaries as possible

Lupo: Bu, müzik endüstrisinde devrim yaratabilir. HUSL projesinin önünde olanlardan oldukça umutluyum 😊 Cevap için teşekkürler.

This can revolutionize the music industry. I am quite hopeful for what is ahead of The HUSL project 😊 Thanks for the answer.

Lupo: Soru 3:
Projenizi heyecan verici kılan özelliklerden bir tanesi de NFT’lere yer vermiş olmanız. Hem müzik hem de NFT konseptinin, kullanıcılara ne tür avantajlar sağlayacağından bahseder misiniz?

Question 3:
One of the features that makes your project exciting is that you’ve included NFTs. Can you tell us what benefits both the music and NFT concepts will provide users?

Crypto Steve Urkel: Tarihte ilk kez, dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir zamanda nft satın almak için eth kullanma kabiliyetine sahibiz.

Artık kargo ücreti ödemenize gerek yok. İnternet erişiminiz olduğu sürece herkesle aynı fırsata sahipsiniz.

Kullanıcılar, yalnızca nft’lerini satın alarak özel deneyimlerin keyfini çıkarabilecek ve en sevdikleri sanatçılardan yayınlanmamış müzikler satın alabilecekler.

Tüm topluluk için harika ve eğlenceli bir atmosfer yaratacağız.

For the first time in history we have the ability to use eth to buy nfts from anywhere in the world at any time

No longer need to pay shipping fees. As long as you have internet access you have the same opportunity as everyone else

Users will be able to enjoy exclusive experiences and obtain unreleased music from their favorite artists just by simply buying their nft

We are going to create an amazing and fun atmosphere for the entire community

Lupo: Adil bir müzik endüstrisi mümkün görünüyor. Cevap için teşekkürler 😊

A fair music industry seems to be possible. Thanks for reply 😊

Lupo: Soru 4:
HUSL’ın amacı, ünlü müzik ve nft sanatçılarının ürünlerini sergileyeceği bir platform haline gelmek mi yoksa her kullanıcının kendi eserlerini sergileyebileceği bir platform olmak mıdır?

Question 4:
Is the purpose of HUSL to become a platform where famous music and NFT artists can exhibit their products, or is it to be a platform where every user can exhibit their own works?

Crypto Steve Urkel: Kesinlikle dünyaca ünlü müzisyenlere ve onların hayranlarına hitap eden bir platform olacak.

Ve elbette o kadar ünlü olmayan müzisyenleri de öne çıkarmak istiyoruz! Onlara büyümeleri ve keşfedilmeleri için bir fırsat vermek için!

It’s going to be a platform that caterers strictly to world known musicians and their fans.

And of course we want to feature musicians who aren’t as famous! To give them an opportunity to grow and get discovered!

Lupo: Cevabın için teşekkürler! Şimdi bir sonraki soruma geçiyorum

Thanks for the reply! Now moving forward to my next question

Lupo: Soru 5:
Müzik ile ilgisi olanların en çok kullandığı uygulamalar olan Spotify ve benzeri platformlarla partnerlik anlaşmalarınız olacak mı?

Question 5:
Will you have partnership agreements with Spotify and similar platforms, which are the most used applications by music enthusiasts?

Crypto Steve Urkel: Amaç dsps (Dijital Servis Sağlayıcılar) ile çalışmak değil. Spotify gibi. Amaç onları değiştirmek

Geleneksel yöntemleri kullanmamıza gerek yok. Kendi işimizi yapmak ve sanatçıların kendi şartlarında çalışmasına izin vermek istiyoruz.

Ve sadece bunu yapacağız 🙂

The goal isn’t to work with dsps. Like Spotify. The goal is to replace them

We don’t need to use traditional methods. We want to do our own thing and let artists operate on their own terms

And we will do just that 🙂

Lupo: Harika! Şimdi diğer soruma geçeceğim 🙂

Great! I will now proceed to my next question 🙂

Lupo: Soru 6:
$HUSL Token sahipleri ne tür avantajlara sahip olacaklar?

Question 6:
What kind of advantages will $HUSL Token holders have?

Crypto Steve Urkel: Çok.

En sevdiğiniz sanatçılarla Instagram canlı oturumları gibi ücretsiz nft’ler ve deneyimler ile kullanılabilecek puanlar için tokenlerinizi kullanın.

Artı, atacağımız özel etkinliklere katılım gibi daha havalı şeyler kazanmak için girebileceğiniz piyango sistemimiz olacak.

Ekosistemimiz, $HUSL token’lerine sahip olan herkes için eğlenceli olacak

Lots.

Stake your tokens for points redeemable for free nfts and experiences such as Instagram live sessions with your favorite artists

Plus we will have lottery system where you can enter to win even cooler things like attendance to private events that we will be throwing

Our ecosystem will be fun for everyone that owns the husl tokens

Husl

Lupo: Açıklamaların için teşekkürler, Steve! Şimdi son soruma geçiyorum. Son soruma cevap verdikten sonra 5 dakika sohbeti açacağız ve topluluğun sorularını sormasına olanak tanıyacağız. Türkçe gelen sorular ekibimiz tarafından çevrilecek ve 5 dakika sonra sorulan sorulardan 5 tanesini seçip cevaplama şansınız olacak. İngilizce bilen üyelerimizin sorularını İngilizce sormasını önemle rica ediyoruz.

Thanks for your explanations, Steve! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions. Turkish questions will be translated by our team and after 5 minutes you will have a chance to cherrypick and answer 5 of the questions asked. We strongly encourage our English speaking members to ask their questions in English.

Crypto Steve Urkel: Kulağa iyi geliyor

Sounds good

Lupo: Soru 7:
Kriptoparalar ile henüz hiç bir ilgisi olmayan kitlelere ulaşmak için ne tür çalışmalarınız olacak?

Question 7:
What kind of work will you do to reach the masses who are not interested in the cryptocurrency sector yet?

Crypto Steve Urkel: Kriptoyla ilgilenmeyen kitlelerle iletişim kurmanın en büyük yolu, onlara sonuçları göstermektir.

Sanatçılara neler yapabileceklerini ve ne kadar satabileceklerini gösterin

Onlara markalarını nasıl oluşturabileceklerini gösterin

The biggest way to get in touch with the masses not interested in crypto is to show them with results

Show the artists themselves what they can do and how much they can sell

Show them how they can build their brand

Lupo: Tüm cevaplar için teşekkürler, Steve! Harika bir seanstı. Şimdi topluluk sorularına geçiyoruz.

Thanks for all the answers, Steve! It was a great session. Now we are proceeding to the community questions.

Crypto Steve Urkel: Harika

Great

Someone (From Community): Yield Farming yeni bir trend, yani Yield Farming sisteminin geliştirilmesi için herhangi bir planınız var mı? Projeniz staking programını destekliyor mu? Eğer evetse. stake sisteminiz nasıl çalışıyor, platformunuzda stake yapmak isteyen kullanıcılar için gereksinimler nelerdir ve ayrıca yakma, geri satın alma planlarınız var mı?

Yield Farming is a new trend, so do you have any plans for the development of the Yield Farming system? Does your project support the staking program? If yes. How does your staking system work, what are the requirements for users who want to stake on your platform, and also do you have burn, buyback plans?

Crypto Steve Urkel: Bunu Seçiyorum
Stake etme 1. gün etkinleştirilecektir. Token utilitesini ve değerimizi vermek önemlidir! Birinci sınıf partiler de dahil olmak üzere ücretsiz nft’ler ve deneyimler kazanma yeteneği yaratmak için tokenlerinizi kullanın

Bu bizim yield farming versiyonumuz.

Staking will be enabled day 1. It’s important to give our token utility and value! Stake our token to create the ability to earn free nfts and experiences including world class parties

This is our version of yield farming.

Ami Rafid Ahamed (From Community): Güven ve güvenlik için AUDIT (Denetim) önemlidir ve henüz herhangi bir Audit yapıldı mı?

For trust and security AUDIT is important and any Audit been done yet,?

Crypto Steve Urkel: Resmi tekliflerimizi alma sürecini başlattık. 1. gün tamamen denetlenecek.

We have started the process of getting our official proposals. It will be fully audited day 1

Ada Man (From Community): Projenizin sahip olduğunu düşündüğünüz avantaj nedir? Benzer projelere göre ne gibi avantajınız var?

What is the advantage that you consider your project has? What advantage do you have over similar projects?

Crypto Steve Urkel: En Büyük Avantaj, büyük ünlü müzisyenleri cezbetme yeteneğimiz ve aynı zamanda kripto topluluğunun desteğini alma yeteneğimizdir.

Gerçek dünyadaki çoğu proje kriptoyu anlamıyor, içinde yaşadığımız dünyayı anlamıyor

Eğer nft projenizin başarılı olmasını istiyorsanız, kripto dünyası ile bütünleşmeniz gerekir

Biggest Advantage is our ability to attract big famous musicians and also the ability to have the support of the crypto community

Most projects in the real world don’t understand crypto not do they understand the world we live in

If you want your nft project to do well you have to integrate with the ceypto world

Salhidn Muili (From Community): Öyleyse sorum şu ki, $HUSL kullanıcısı olmak için kyc gerekli mi? Öyleyse, $HUSL’de yer almak için kyc yerine başka süreçler var mı?

So my question is that Is kyc needed to be an user of $HUSL? If so, are there any other processes instead of kyc to be a part in $HUSL??

Crypto Steve Urkel: Sonrasında satın aldığınızda kyc yapmanıza gerek yok. Uniswap’ta satın alınabilir olacak
Ancak bu ayın sonlarında ido platformunu seçtiğimizde kyc gerekli olacak.

When you buy after tge, you don’t need to do kyc. It will be available on uniswap

However kyc will be required when we select the ido platform later this month

Someone (From Community): Projenin başarısı için en büyük yönlerden biri toplum desteğidir. Ve büyük projelerin büyük çoğunluğu, kullanıcılarıyla etkileşime giren programlara sahiptir. Sorum şu: Topluluğunuzla etkileşim kurmak ve bunları genişletmek ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için belirli bir planınız var mı?

One of the biggest aspects for the success of the project is community support. And the vast majority of large projects have programs that interact with their users. My question is: Do you have a specific plan to engage and expand your community and improve the user experience?

Crypto Steve Urkel: Kesinlikle. Topluluğumuz için destek miktarını en üst düzeye çıkaracağız. Giveaway’ler, meme yarışmaları vb.

Topluluk sayımızın artmasını ve burayı farklı olarak çok eğlenceli bir yer haline getirmek istiyoruz.

Ayrıca büyük müzik insanlarının da bize katılmasını sağlayacağız 🙂

Absolutely. We are going to maximize the amount of supports for our community. Giveaways, meme contests, etc

We want to make our community numbers grow and make it a very fun place to be apart of

We also will prob get some big music guys to join us as well 🙂

Someone (From Community): Yatırımcıların çoğu, projenin gerçek değeri yerine kısa vadede TOKEN’in fiyatına odaklanır. Yatırımcıların tokeni uzun süre elinde tutmasının motivasyonunu ve faydalarını bize anlatır mısınız?

Most investors focus on the price of the TOKEN in the short run rather than the actual value of the project. Can you tell us about the motivation and benefits of investors holding the token for a long time?

Crypto Steve Urkel: Uzun vadeli takipçiler oldukça yüklü bir şekilde ödüllendirilecek. Kullanıcıların ekosistemimize katılabilmeleri için token’lerini platformumuzda tutmalarını istiyoruz.

Canlı yayın şovlarını izleyin (sadece holder’larımız için), etkinliklere, konserlere erişim, ücretsiz nft, buluşma vb. kazanın

Ne yapmayı planladığımızı gördükten sonra, $HUSL tokeninden vazgeçmeyeceksiniz.

Long term stalkers wil be rewarded quite heavily. We want users to keep their tokens staked in our platform so they can participate in our ecosystem

Watch live stream shows )only for our holders), access to events, concerts, gain free nfts, meet and greets; etc

Once you see what we plan to do, you won’t want to get rid of the husl token

Hannah Starc (From Community): Web sitesinde $HUSL’nin, müzisyenlerin hayranlarla etkileşim kurmasını sağlayan heyecan verici yeni bir NFT Platformu olduğundan bahsedilmektedir. Müzik endüstrisini kripto dünyasına dahil etmek harika bir fikir. Ancak $HUSL tarafından müzisyenler nasıl seçilecek? Belirli koşullar var mı?

On the website it is mentioned that HUSL is an exciting new NFT Platform that empowers musicians to interact with fans. It’s a brilliant idea to incorporate the music industry into the crypto world. But how will the musicians be selected by HUSL? Are there certain conditions?

Crypto Steve Urkel: Şu anda kimin öne çıkacağını seçeceğiz, ancak kısa süre sonra token sahiplerine bir sonraki sanatçıları seçmelerine ve seçilmesine yardımcı olma olanağı vereceğiz.

Topluluğumuzu bu tür kararları vermeleri için güçlendirmek istiyoruz! Ve daha birçoğu

For right now we will select who is going to be featured but shortly we will allow the token holders the ability to choose and help select the next artists

We want to empower our community to make these type of decisions! Plus many others

Lupo: Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim! Harika bir AMA’ydı! Proje için çok heyecanlıyız ve güncellemeleri takip ediyor olacağız! İyi geceler!

Thank you for your time! It was a great AMA! We are very excited towards the project and will be following the updates! Have a great night!

Crypto Steve Urkel: Beni ağırladığınız için teşekkürler!

Thanks for having me!

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Solana Yeni ATH’sine Ulaştı: Peki Solana Neden Yükseldi?

Bitcoin

18 Ağustos 2021 Tarihli Bitcoin ve Ethereum Fiyat Analizi