içinde ,

Terra USTC’den Büyük Geri Dönüş!

Terra ağının geçen aylardan çöken stablecoin’i USTC fiyatları, son 24 saat içinde %100’ün üzerinde artış yaşadı. Bu anlık artış ile stablecoin tekrar ilk 100 kripto para birimine geri döndü. USTC’nin 24 saatlik işlem hacmi ise %400 arttı.

Terra’nın yeni piyasaya sürülen token’ı LUNA 2.0 ile ilgili artan oynaklığın ortasında, TerraClassicUSD, son 7 gün içinde %400’den fazla bir artış kaydetmeyi başardı. USTC, bu yazının hazırlandığı sıralarda ise ortalama 0.04085 $’dan işlem görüyor. USTC’nin 24 saatlik işlem hacmi %413 artarak 83 milyon $’a ulaştı.

Verilere göre; USTC’nin toplam piyasa değeri son 24 saatte yaklaşık 200 milyon $ ekledi. Şu anda ise yaklaşık 402 milyon $. Stablecoin olması amaçlanan USTC CoinMarketCap verilerine göre; en büyük kripto para birimleri arasında şu anda 80. sırada yer alıyor.

Bu arada, Terra Classic (LUNC/ LUNA OLD) fiyatları da son 24 saatte %47.73 artış yaşadı. Token’ın 24 saatlik işlem hacmi %600 artarak 354.12 milyon $’a yükseldi.

Veriler, son birkaç saat içinde büyük miktarda fon girişini gösteriyor. Terra Classic’in piyasa değeri son 24 saatte 208 milyon $ arttı. Şu anda 625 milyon $ seviyesinde bulunuyor. Bununla birlikte; token, basın zamanında ortalama 0,0008534 $ fiyatla işlem görüyor.

Anonymous Konusu

Daha önce, ünlü hacker grubu “Anonymous” son yayınladıkları videoda Terra CEO’su Do Kwon’dan bahsetmişti. Terra’nın ayı piyasasının ortasındaki tarihi çöküşünün ana hatlarınından bahseden ve bunu ifşa etme sözü veren Anonymous’un sıradaki hareketleri merakla bekleniyor. Anonymous, Do Kwon’un en kısa sürede adalete teslim edileceğini de sözlerine ekledi.

Bu arada, Terra’nın en son piyasaya sürülen token’ı Terra (LUNA) fiyatları da son 24 saatte %16.90 artış yaşadı. Bu yazının hazırlandığı sıralarda ise ortalama 2.34 $ fiyatla işlem görüyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İngilizce Matematik bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Anonymous, Do Kwon’un Peşine Düştü

Three Arrows Capital Temerrüt Bildirimi Aldı !