içinde

Terra, Topluluk Havuzundan 1.3 Milyar UST Yakacak!

Terra, TerraUSD (UST) için dolaşımdaki fazla UST’yi yakma önerisi için bir oylama başlatmıştı. Yapılan oylamada oyların %99.39’u teklifi desteklediği için oylama sona erdi.

“Topluluk Havuzunda Kalan UST’yi Yakmak + Zincirler Arası Likidite Teşvik UST 2” adlı 1747 önerisi, en iyi kararı belirlemek için yedi gün önce Terra Station’a sunuldu.

Teklifin sunulmasından bu yana, Terra topluluğu üyeleri tarafından 154.58 milyondan fazla oy kullanıldı ve katılımcıların %99.39’u teklifi desteklemek için oy kullandı.

TerraLabs ekibi, teklif için oylama sona erdiğinde topluluk havuzunda kalan UST’yi ve cross-chain ve likidite teşvik protokolündeki stablecoin’i yakarak topluluğun kararını uygulayacak.

Terra Station verilerine göre, şimdiye kadar kaydedilen 154.58 milyondan fazla oydan, toplam oyların yaklaşık 153.64 milyonunu temsil eden %99’u öneriyi destekliyor, 5.491 oy ise öneriyi desteklemiyor.

Terra

Oylama sonlanmış durumda. Oylamanın verilerine buradan ulaşabilirsiniz:  https://station.terra.money/proposal/1747

Terra topluluğu, topluluk havuzunda yaklaşık 1.017 milyar UST ve Ethereum’da yaklaşık 370 milyon UST bulunan topluluk havuzunda tutulan 1.388 milyar UST’yi yakma teklifini geçti. Yakma miktarı, mevcut 11.2 milyar UST arzının %11’ini oluşturuyor.

Terra’nın önceki fazla UST arzını yakma teklifi başarısızlıkla sonuçlanmıştı. Oylamanın kabul edilmesine rağmen, teklif teknik bir aksaklık nedeniyle uygulanamamıştı.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

Bitcoin

Analistlerin Kısa Vade Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) Güncel Fiyat Analizleri I 27.05.2022