in ,

Terra (LUNA)’nın Hukuk Ekibi Ayrılıyor! Sırada Ne Var?

Birkaç rapora göre, Terra (LUNA)’nin hukuk ekibi Mayıs ayının ortasında LUNA çöküşünün hemen ardından ayrılma kararı aldı.

Do Kwon’un Terra (LUNA) için fork henüz oylanmamış olsa da, Terra’da olaylar ilerlemeye devam ediyor.

Bugün, Terra’nın genel hukuk danışmanı Marc Goldich, baş şirket danışmanı Lawrence Florio ve düzenleyici danışman Noah Axler’dan oluşan hukuk ekibinin, UST çöküşünden kısa bir süre sonra görevlerinden ayrıldığına dair haberler çıktı. Atılan bir e-postada aşağıdaki bilgileri alındı:

“Geçen hafta Terraform Labs için zorlu geçti ve son günlerde az sayıda ekip üyesi istifa etti. Ekip üyelerinin büyük çoğunluğu projenin misyonunu yerine getirmeye kararlı bir şekilde bağlı.”

Terra

İlginç bir şekilde, Hukuk ekibinde istifası veren 3 kişide Terra’da bir yıldan az bir süredir çalışıyorlardı. Axler ve Florio Ocak 2022’den beri görevdeyken, Goldich şirkete Ağustos 2021’de katıldı. Avukatların neden istifa ettiği bilinmiyor. Twitter, üçlünün yaklaşmakta olan davalar nedeniyle istifa ettiği yönünde spekülasyonlarla doluydu ve ilk göstergeler bu yönde olabilir.

Ayrıca, Güney Kore’nin iktidar partisinin, Do Kwon’un katılması ve tanıklık etmesi için çağrılmasını da içeren, UST çöküşüne ilişkin bir parlamento oturumu çağrısında bulunduğu bildirildi.

Bu arada, Terra fork önerisi için oylama başladı. Oylamayı gerçek zamanlı olarak buradan takip edebilirsiniz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

G7 Ülkeleri, Bu Hafta Kripto Varlıkları Tartışacak!

Twitter, WeChat’e Dönüşebilir mi?