in ,

Terra (LUNA) Hakkında Son Gelişmeler

Terra, Black Swan

Terra (LUNA) projesinde yaşanan hype’ı hepimiz hatırlıyoruz. En yüksek 119 dolara çıkan LUNA, yani ticker’ıyla LUNC, şimdilerde 0,0001077 dolardan işlem görüyor.

Terra ekosisteminin iki “mağlup” token’ı TerraClassicUSD (USTC) ve Luna Classic (LUNC) önemli yükselişler yaşadı. CoinMarketCap verilerine göre LUNC, son bir haftada %13 yükseldi.

Gizemli bir nedenle TerraClassicUSD (USTC) ve Luna Classic (LUNC), geçtiğimiz salı günü önemli ölçüde değer kazandı. Terra kurucu ortağı Do Kwon, Terra organizasyonu içinde bir köstebek olasılığı hakkında açıklamalar yaptı.

Do Kwon’un Coinage ile yaptığı son röportajda:

“Bana TFL’de bir köstebek olup olmadığını soruyorsanız bu sorunun cevabı muhtemelen ‘Evet’. Biri bu fırsattan yararlanmaya çalışsa da cevabın ‘Evet’ olduğunu söyleyebilirim. Ancak bu tür fırsatlar mevcutsa o zaman suç, bu güvenlik açıklarını ilk başta sunan kişiye aittir. Açığa satış yapan bir trader’ın kâr etmeye başlaması için gösterilebilecek zayıflıklardan yalnızca ben sorumluyum.”

Terra Classic (LUNC) ve dolar sabiti yerinde olmayan TerraClassicUSD (USTC), CoinMarketCap verilerine göre sırasıyla %13,45’lik ve %30,70’lik artış kaydetti. Kripto sektöründe yaşanan pek çok tutarsızlığa rağmen bu token’ların artışı yatırımcıları şaşırttı.

Bunun nedeni olarak resmi topluluk olan LUNCDAO’nun, LUNC fiyatını kontrol ettiklerini açıklayan tweet’in atılması olarak gösteriliyor.

Santiment verilerine göre hem LUNC hem de USTC ekosistemlerine yüksek miktarda bir hacim girişi de yaşandı.

Bu yükselişe rağmen yatırımcıların, LUNC’nin kısa ve uzun vadede sunduklarına dikkat etmesi gerekebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

kripto

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’ın Kripto Sepetinde Neler Var?

kriptopara

DevCon’un Türkiye’de Düzenlenmesi için Kampanya Başlatıldı!