in ,

Terra Luna Classic (LUNC) Dikkat Çeken Artış!

Binance, LUNC yakma mekanizmasının 8. partisinde 1,6 milyar LUNC tokeni yakarak toplam yakılan LUNC miktarını 30 milyarın üzerine çıkardı. 

Dünyanın en büyük kripto varlık platformu Binance, LUNC yakma mekanizmasının 8. partisinde 1,6 milyar LUNC yakımı gerçekleştirdi. Terra Luna Classic topluluğu bu zamana kadar toplamda 52,5 milyardan fazla LUNC token yaktı. Binance, yakılan toplam LUNC miktarının %58’ine katkıda bulundu.  

LUNC yakma mekanizmasının 8. partisi, 28 Şubat – 30 Mart 2023 dönemini içeriyor. Binance, yakma işlemini daha iyi organize etmek ve maliyetleri azaltmak için haftalık olarak gerçekleştirilen yakma işleminden aylık yakma işlemine geçmişti. 

Binance’in gerçekleştirdiği son yakma işlemi ile birlikte LUNC fiyatı son 24 saatte yaklaşık %3 arttı. 

Terra Luna Classic (LUNC), önceki iki aydaki yükseliş momentumunun ardından Mart ayında yukarı yönlü bir hareket oluşturamamıştı. Şu anda topluluk, yapay zeka ile ilgili hedefine doğru ilerliyor. Projenin çekirdek geliştiricisi Edward Kim, geçtiğimiz günlerde Terra Classic’in bir AI zinciri haline geldiğini ima etmişti.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bu Haftanın En Çok Artanları

Nisan Ayında Beklenen Önemli Gelişmeler