in

Terra (LUNA) CEO’su Do Kwon Yeni Açıklamalarda Bulundu

Terra, LUNA

Terra (LUNA) CEO’su Do Kwon Twitter’da bazı kullanıcıların kendisine sorular yöneltmesi üzerine bazı açıklamalarda bulundu.

Bir kullanıcı, 4 Mayıs’ta şirketin Busan, Kore’deki ana merkezinin ardından 6 Mayıs’ta Seul’deki şubesinin Terra’nın çöküşünden sadece birkaç gün önce kapatıldığını vurgulayan bir soru yöneltti.

Do Kwon bu soruya; “Geçtiğimiz aralık ayından bu yana Singapur’dayım. Bu kişisel bir karar ve uzun zamandır planlanıyordu. Birden fazla röportaj ve podcast’te Singapur’da bulunduğumu belirtmiştim. Bir şirketi kapatmak zaman alır ve zamanlama tamamen tesadüftür. Terraform Labs HQ Singapur’da kurulmuş ve halen aktif ve konumunu korumaktadır. Artık Koreli bir yan kuruluşumuz yok.”

Daha az vergi ödemek için Kore’deki operasyonlarını durdurduğunu, Kore’de vergi borçları olduğunu ima eden sorulara ise Do Kwon’un cevabı şu şekilde oldu:

Kore’de ödenmemiş vergi borcumuz yok

NTS (National Tax Service), Kore’de bulunan tüm büyük kripto para şirketlerinde bir vergi denetimi gerçekleştirdi ve yabancı şirketlere Kore vergi kodunu uyguladı ve sonuç olarak her şirket ödeme yaptı – tamamını ödedik.

TFL’ye özgü değil

“Tüm Bitcoin (BTC) rezervinizi sattınız mı?” sorusuna Do Kwon “313 Bitcoin dışında hepsini dolar sabitini koruyabilmek için harcadık.” cevabını verdi.

Do Kwon, Terra (LUNA) token’larının yakılması için bir kontrat adresi isteyen bir kullanıcıyla bir kontrat adresi de paylaştı. Ancak “Token’ları bu adrese göndermenin iyi bir fikir olmadığını düşünüyorum.” diyerek ekleme yaptı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Ons Altın (XAU/USD): Yön Ne Tarafa?

Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Chiliz (CHZ) Fiyat Analizleri I 23.05.2022