içinde ,

Terra Classic’ten (LUNC) Büyük Artış! Terra Geri mi Dönüyor?

Terra Classic’te (LUNC) son zamanlarda yaşanan fiyat hareketleri, projeye ilgide bir artış olduğunu gösteriyor. Binance CEO’su CZ ise LUNC için bir burn işleminin gerektiğine inanıyor. 

LUNA’nın Mayıs ayındaki çöküşünden sonra, Terra Classic (LUNC) işleri düzeltmek için çalışıyor gibi görünüyor. LUNC’nin fiyat hareketi, projeye ilginin arttığını ve kripto balinalarının da LUNC’u yakından takip ettiğini gösteriyor.

Haziran ayının son haftasında, LUNC bir fiyat artışı gördü ve yaklaşık %180 oranında bir artış yaşadı. LUNC, o zamandan beri bu kazanımların yarısından fazlasını kaybetti, ancak analistlere göre yavaş yavaş geri dönüş yapıyor gibi görünüyor.

LUNA ve UST’nin çöküşünden sonra Terra’nın geri dönüş yaptığını hayal etmek zor ama Terra Classic (LUNC) tam da bunu yapmayı hedefliyor. LUNC’nin son fiyat hareketi, projeye büyük ilgi olduğunu gösteriyor ve balinalar da bu harekete katılmak istiyor olabilir.

LUNC’nin ilk büyük artışı %180’den fazla ralli yaptığı Haziran ayının son haftasında gerçekleşti. LUNC, o zamandan beri bu kazanımların yarısından fazlasını kaybetti ancak 15 Temmuz’un son 24 saatinde büyük bir geri dönüş yaptı. Sonuç olarak, fiyatı 15 Temmuz’da sadece birkaç saat içinde %20’den fazla arttı. Geçen günkü bu ralli, RSI’nin kripto için bir miktar yükseliş momentumu gösteren %50 seviyesinin üzerine çıkmasıyla geldi.

LUNC’nin yükselişi, tek bir adresin yaklaşık 8,5 milyar LUNC satın aldığının ortaya çıkmasından sonra geldi. Daha sonra neredeyse 2,6 trilyon LUNC içeren bir adrese gönderildi. Binance CEO’su, Terra Classic için bir burn işleminin gerektiğine inanıyor. Bu aynı zamanda, LUNC’un arzını önemli ölçüde azaltacağından proje için daha iyi bir döneme işaret edebilir.

LUNC için işler birden fazla cephede arıyor. Örneğin, balinalar tarafından tutulan LUNC arzının çıkışları, son zamanlarda %43,78’e çıkmadan önce 12 Haziran’da %43,57’ye düştü. Bu, balinaların son birkaç gündür LUNC stoklarını artırdığının ve bunun da yükselişi sağladığının bir kanıtı olarak sayılabilir.

LUNC, bu yazının hazırlandığı sıralarda son 24 saatteki %4.48’lik düşüşle 0.00010 $’dan işlem görüyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İngilizce Matematik bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Sorare Kullanıcıları İçin Belçika ve Hollanda Liglerinden Transfer Söylentileri

Putin, Kripto ile Ödemeleri Yasaklıyor