içinde ,

Terra Classic (LUNC) Neden Artıyor?

LUNC

Terra Classic (LUNC), token’ının fiyatı son bir hafta içerisinde %196.20, 24 saat içerisinde ise %84.56 artmış durumda.

Terra Classic (LUNC), CoinMarketCap’te yer alan verilere göre 24 saatte 1.63 milyar dolarlık bir işlem hacmine sahip. 1.77 milyar dolarlık piyasa değeri ile şu anda 206. sırada yer alıyor.

Terra Classic (LUNC) Artışı

Kripto piyasası çok volatil olduğundan dolayı bugün LUNC fiyatındaki keskin artışın sayısız nedeni olabilir. Ancak bu fiyat artışının olası nedenlerinden biri LUNC’nin V22 ağ yükseltmesi olabilir.

Son zamanlarda, Terra Classic geliştiricileri, onaylandıktan sonra yatırımcıların LUNC’deki stake’leri hemen almalarına izin verecek yeni bir ağ yükseltmesini başlattı. Sürüm V22 güncellemesi, LUNC’nin genişletilmiş konsolidasyonun üzerine çıkması için son derece ihtiyaç duyulan pozitif katalizör olarak görülen blok zincirine bir stake etme özelliği içerir. Verilere göre stake edenlerin %72’si oy kullandı.

LUNC

Ayrıca, geçen ay en büyük kripto para borsası Binance’in, yükseltme tamamlanana kadar para yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak askıya alarak ağ güncellemesini destekleyeceğini söylediği de belirtilmelidir.

Bu, Terra topluluğunun istekleriyle uyumlu olduğundan dolayı token fiyatındaki artışın ve aynı zamanda iyimser havanın arkasındaki sebeplerden biri bu olabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

Bitcoin

Bitcoin (BTC) Hakkında Ünlü Analistlerin Eylül Ayı Tahminleri

Pontem Network

Aptos Labs Üzerine Entegre Pontem Network Cüzdan Testnet’i!