in

Terra 2.0 ve LUNA Airdrop 28 Mayıs’a Ertelendi!

Terra 2.0 ve LUNA airdrop’una geçiş 28 Mayıs saat 09.00 TSİ’ye ertelendi. Terra 2.0 yeni blok zincirinin ve LUNA airdrop’unun 27 Mayıs’a kadar piyasaya sunulacağı söylenmişti.

Gecikmenin nedeni açıklanmadı. Ancak değişim ve doğrulayıcıların oluşum üzerindeki çalışmalarını koordine etmek, lansmanı geciktirmiş gibi görünüyor. Bu sırada da, LUNA airdrop’u, LUNA’da vesting – non vesting, geçişi ve airdrop’u destekleyen borsalar hakkında ayrıntılar ortaya çıkıyor.

Şimdiye kadar birçok borsa, Terra 2.0 ve LUNA airdrop’unu desteklediklerini duyurdular. Bu borsalar arasında; Binance, FTX, Kraken, Huobi Global, Bybit, Bitrue, HitBTC, Okcoin, OKX, Gateio, KuCoin, LBank, Cryptocom, FTX, Bitfinex, Bitget ve MECX Global bulunmaktadır.

Terra ekibi, airdrop’un 28 Mayıs’ta gerçekleşeceğini doğruladı. Ve paylaştığı flood’da şunları söyledi:

“LUNA airdrop, 28 Mayıs 2022’de veya buna yakın bir tarihte saat 09.00 TSİ’de beklenen yeni Terra zincirinin ilk bloğunda gerçekleşecek.”

Terra Station, Terra Finder (blok gezgini) ve Terra Observer (dApp’ler için) ağ yayına girdiğinde tam işlevselliğe sahip olacak. Ekip, Terra Classic’teki çoğu dApp’in Terra 2.0’a geçmeyi kabul ettiğini belirtti.

LUNA Airdrop’u Hakkında

  • Liquid non-vesting LUNA ile ne yapabilirim?

Kullanıcılar, ödül kazanmak ve yeni zincirin yönetimine katılmak, lansman sırasında dApp’leri kullanmak veya bir borsada takas etmek için Terra Station’daki likit LUNA’larını tercih ettikleri doğrulayıcıya/doğrulayıcılara paylaştırabilirler.

  • Airdrop’u talep etmem gerekiyor mu yoksa cüzdanımda mı görünecek?

Hemen stake edilmeyen LUNA (vesting token’ları olarak), kullanıcıların Terra cüzdanlarında otomatik olarak kullanıma sunulacaktır.

Stake edilen vesting token’ları Terra Station’da görünecek. Kullanıcıların yeni ağı seçmeleri ve stake edilen bakiyelerini görmek için “Stake” sekmesini ziyaret etmeleri yeterlidir. Bu aşamadan sonra, token’lar her blokta kullanıcıların cüzdanlarında mevcut olmaya başlayacaktır.

Airdrop’u CEX’ler aracılığıyla alan kullanıcılar, LUNA airdrop’unun nasıl çalışacağına ilişkin ayrıntılar için kullandığı borsanın duyurularını takip etmelidir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

STEPN’deki Büyük Düşüşün Sebebi Ne? STEPN Ponzi mi?

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Kritik Seviyelerde I Güncel Fiyat Analizi