in , ,

Tenet Testnet’e Nasıl Katılınır?

Tenet, Omnichain transferlerini etkinleştirmek için LayerZero ile ortaklık kurdu. Böylece Tenet ile etkileşime girerek potansiyel olarak 2 airdrop için hak kazanabilirsiniz!

Tenet, çeşitlendirilmiş Proof of Stake aracılığıyla ağ doğrulayıcıları için teminat olarak kullanarak LSD’lere likidite ve getiri fırsatları sunan EVM uyumlu bir Layer-1 projesidir.

Ne Yapmanız Gerekiyor?

-Web sitesine gidin ve cüzdanınızı bağlayın (site otomatik olarak ağı cüzdanınıza eklemenizi önerecektir) https://testnet.app.tenet.org/bridge

– Faucet’ten test tokenlerini alın https://faucet.testnet.tenet.org

– Önceki siteye geri dönün, “Faucet” sekmesine geçin ve ek token talep edin

– “Bridge” sekmesine geçin

Testnet

– Tokenları transfer etmek istediğiniz ağı seçin

– Bir token seçin ve miktarı belirtin

– “Bridge”e tıklayın ve işlemi imzalayın

Formda geri bildirim bırakın

– Ayrıca Discord‘a katılın

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Testnet Nedir? Testnet’ten Nasıl Kazanılır?

Temel Analiz ve Teknik Analiz Arasındaki Fark Nedir?