Tencent Cloud, $ANKR ile Ortaklığını Duyurdu

Ankr [ANKR], geliştiricilere blockchain RPC sağlamak için Tencent Cloud ile ortaklık kurdu.

Ankr $ANKR, daha hızlı ve daha sağlam blockchain altyapısı erişimi isteyen kuruluşlar ve işletmeler için ilk Web3 yerel ürünü olan Tencent Cloud Blockchain RPC’yi piyasaya sürmek için Tencent Cloud ile iş birliği yaptı.

Ankr ve Tencent Cloud tarafından ortaklaşa geliştirilen bu yeni teklif, her iki şirketin de Web3 geliştiricilerine sağlam ve güvenilir Web3 altyapısı ve geliştirici hizmetleri sağlamaya yönelik ortak hedefini vurguluyor.

https://x.com/ankr/status/1701550407108252158?s=20

Hizmet, geliştiricilere Ethereum Mainnet, BNB Chain ve Polygon PoS gibi çeşitli blockchainlerde veri sorgulama ve işlem yapma konusunda kullanışlı bir araç sağlıyor. RPC Hizmeti, Ankr’ın node uzmanlığına ve altyapı istikrarına dayanarak yüksek eşzamanlılık performansı sunacak.

Ankr Kurucu Ortağı ve CTO’su Stanley Wu ise bu gelişmeyi “Tencent Cloud ile ortaklığımızın başlatılması Ankr için çok önemli bir an ve merkeziyetsiz internetin daha geniş web ekosisteminin hayati altyapısıyla bütünleşmede yaptığı atılımlara işaret ediyor.” şeklinde değerlendirdi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

PayPal, Kullanıcıların Kripto Para ile Ödeme Yapmalarını Sağlayacak Özelliği Başlattı

Google, Yapay Zekanın Etkisini Araştırmak İçin Dijital Vadeli İşlemler Projesini Başlattı