in ,

Temmuz Ayının En Çok Artan Coin’leri

Bu yazımızda sizlerle birlikte Temmuz ayının öne çıkan kripto para birimlerini inceleyeceğiz. Neden yükseldiler, ne kadar yükseldiler birlikte inceleyelim.

Ripple (XRP)

Temmuz ayının en çok kazanan kripto varlıkları arasında XRP en ön sıralarda yer aldı. Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı elde ettiği zafer ile birlikte kripto varlıklar pozitif fiyatlandı.

SEC’nin Ripple’a karşı açtığı davayı kısmi olarak kaybetmesinin ardından XRP %60 oranında değer kazandı.

Stellar (XLM)

XRP ile çoğu zaman yakından ilişkili hareket eden XLM, Ripple’ın SEC’e karşı kazandığı kısmi galibiyetin ardından yükseliş yaşadı. XLM fiyatı, %33’lük bir yükseliş kaydederek ilgileri üzerine toplamayı başardı.

1inch Network (1INCH)

XRP’nin kazanımlarıyla birlikte yeşillenen kripto para piyasasında en çok kazanç sağlayan varlıklar arasında 1inch Network’te yer aldı. 1inch Network bir gün içinde %36.5 değer kazandı.

Solana (SOL)

SEC’nin yatırım sözleşmesi olduğunu iddia ettiği Solana’da (SOL) XRP’nin kısmi galibiyetiyle birlikte yükselişe geçen varlıklar arasında yer aldı. SOL fiyatı bu gelişmelerin ardından %30’un üzerinde değer kazandı.

XDC Network (XDC)

Temmuz ayının son haftasında yükseliş yaşayan XDC Network, Temmuz ayının son haftasında en çok kazandıran varlıkların başında geldi. XDC fiyatı yaşadığı %17’lik artışla 788 milyon dolarlık piyasa değerine ulaştı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

De Bank (DBNK) Olası Airdrop için Neler Yapılabilir?

pancakeswap

PancakeSwap “The Input Token Cannot be Transferred” Hatası Nasıl Çözülür?