in ,

Tellor ve IX Swap Kucoin’de Listeleniyor: $TRB ve $IXS Nedir?

KuCoin
KuCoin

Tellor ve IX Swap Kucoin’de listeleniyor. Ayrıntılar ise şu şekilde: 

Tellor: Kullanıcılar 8 Eylül 2021 Çarşamba günü TSİ 12.00’den itibaren TRB/USDT ve TRB/BTC işlem çiftlerinden işlem yapabilecekler.

IX Swap: Kullanıcılar 8 Eylül 2021 Çarşamba günü TSİ 16.00’dan itibaren IXS/USDT işlem çiftinden işlem yapabilecekler.

Tellor (TRB) Nedir?

Tellor, 2019 yılında ABD merkezli bir ekip tarafından piyasaya sürüldü. Tellor, bir PoW madencileri ağının veri almak ve akıllı sözleşmeler için zincire yerleştirmek için rekabet ettiği Ethereum üzerinde merkeziyetsiz bir oracle hizmetidir. Tellor’un simgesi Tributes (TRB), güvenliği sağlamak için bu ağa  kripto-ekonomik teşvikler sağlar. Ödemeler, güvenlik mevduatları ve uyuşmazlık çözümleri ve yönetişim için TRB kullanılır.

IX Swap (IXS) Nedir?

IX Swap, STO/TSO endüstrisi için likidite havuzları ve otomatikleştirilmiş piyasa yapma işlevleri sağlayan ilk platform olacaktır. Platform, bu gerçek dünya varlıkları üzerinde gerçek mülkiyet ve hak talebinde bulunacak lisanslı emanetçiler ve güvenlik komisyoncuları aracılığıyla güvenlik tokenlerinin ticaretini kolaylaştıran ilk DeFi platformu olacak.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Bitcoin

Bitcoin (BTC) Fiyatı İçin Özel Teknik Analiz Çalışması

Son On Yılda Ortaya Çıkan En Büyük 10 İcat