in ,

Teknik Analizciler Bu Hafta Ne Konuştu?

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 5 fenomenin paylaştığı teknik analizleri derledik.

Yağmur Bayoğlu

Kripto endüstrisinde sayılı kadın teknik analizcilerinden biri olan Yağmur Bayoğlu, çeşitli varlıkların analizlerini takipçileriyle paylaşmaya devam etti. Farklı olarak altcoin’leri de inceleyen fenomen, bu hafta Dogecoin, Bitcoin, ImmutableX, Solana başta olmak üzere çeşitli varlıkların teknik analizlerini odağına aldı.

Kripto Kirpi

Teknik analiz konusunda paylaşımlarıyla dikkat çeken Kripto Kirpi, Mart ayı itibarıyla analizlerine devam etti. Paylaştığı analizlerde ağırlıklı olarak Bitcoin odaklı ilerleyen fenomen son dönemde BTC fiyatındaki dalgalanmayı ele aldı.

Efloud

Çoğunlukla teknik analiz paylaşan Efloud, bu hafta da paylaşımlarına devam etti. Her hafta belirli varlıkların analizlerini saatlik veya günlük olarak güncellemeyi tercih eden fenomen, odak noktasına bu hafta Bitcoin‘i aldı.

Doruk Tiryaki

Genellikle kripto piyasasında yaşanan gelişmeleri değerlendiren Doruk Tiryaki, yaptığı teknik analizleri grafiklerle destekleyerek takipçilerine yönelik bilgilendirici paylaşımlar yapmaya devam etti. Bitcoin fiyatına yönelik öngörülerde bulunan fenomen “DXY düşüyor, geleneksel marketler pump’lıyor fakat BTC yerinde sayıyor. Birilerinin bilip de bizim haberimizin olmadığı bir durum mu söz konusu?” sorusunu takipçilerine yöneltti.

Crypto Bull’s

Ağırlıklı olarak Bitcoin ve Ethereum analizleri paylaşan fenomen, analizlerini grafiklerle destekliyor. Bitcoin fiyatındaki yaşanan değişim gündemi meşgul ederken Crypo Bull’s da düşüncelerini paylaştı. “Bir alt destek bölgemiz 21.400 dolar seviyelerinde. Ancak 22.500 dolar bandı kırılırsa muhtemelen bir sonraki durak 20 bin dolar civarı olacaktır. Tether dominansa göre eğer BTC dönecekse buralardan dönmeli yukarı yönlü olarak. Aksi ihtimaller çok can sıkar.” dedi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

PancakeSwap Güncellemesi BNB Chain’de Yayına Girecek

IDO Pazarlama Stratejileri