in , , ,

Teknik Analizciler Bu Hafta Ne Konuştu?

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 5 fenomenin paylaştığı teknik analizleri derledik.

Yağmur Bayoğlu

Kripto endüstrisinde sayılı kadın analizcilerden biri olan Yağmur Bayoğlu, çeşitli varlıkların analizlerini takipçileriyle paylaşmaya devam etti. Bu hafta analizlerinde MINA, BNB, 1INCH, ATOM, MATIC, MANA ve ETH’ye yer verdi.

 

Doruk Tiryaki

Genellikle kripto piyasasında yaşanan gelişmeleri değerlendiren Doruk Tiryaki, yaptığı teknik analizleri grafiklerle destekleyerek takipçilerine yönelik bilgilendirici paylaşımlar yapmaya devam etti. “Piyasa adamı uyutmuyor resmen, muhteşem.” diyen Doruk Tiryaki, “Diplerin alım fırsatı olduğunu, kısa süreceğini ve istediğiniz yerlere inmeyeceğini hep söyledim. Hala aynı fikirdeyim.” yorumuyla takipçilerine değerlendirmelerini sundu.

Crypto Bulls

Paylaşımlarında ağırlıklı olarak Bitcoin analizleri paylaşan fenomen, grafiklerle destekliyor. “Bitcoin riskli bir noktada. RSI seviyeleri çok çok yüksek. İşlem alırken ‘yükselişi kaçırdım, hemen almalıyım’ psikolojisine kapılmayın.” diyen fenomen “Bitcoin dominans sebebiyle birçok ürün bir türlü hareketine başlayamadı maalesef. Çok fazla riske girmemek lazım unutmayın.” diyerek takipçilerini uyardı. 

Efloud

Çoğunlukla teknik analiz paylaşan Efloud bu hafta da paylaşımlarına devam etti. Her hafta belirli varlıkların analizlerini saatlik veya günlük olarak güncellemeyi tercih eden fenomen, odak noktası olan ETH, BNB, LTC, SNX ve BTC kripto para birimlerinin analizlerine yer verdi.

 

Kripto Messi

Kripto Messi, geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da analizlerine devam etti. Bitcoin fiyatında olan ani yükseliş sonrası takipçilerinin “Boğa mı geliyor” sorularına ise “Bitcoin artarken bir haberle artınca haber konuşulmuyor ama düşünce bak tam yükselecekken olumsuz haberi verdiler deniliyor. İkisi de piyasaların doğasında var. Bahane aramaya gerek yok. Genesis olayı çözümlenmeden, iç problemler bitmeden boğa zor. Ara yükseliş tabii ki olabilir” yorumunda bulundu.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

NFT

Superpower Squad (SQUAD) Nedir ve Nasıl Satın Alınır?

Nitro Labs Nedir?