in , , ,

Teknik Analizciler Bu Hafta Ne Konuştu?

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 5 fenomenin paylaştığı teknik analizleri derledik.

Doruk Tiryaki

Bitcoin’in ani yükselişi fenomenlerin gündeminde. Genellikle kripto piyasasında yaşanan gelişmeleri değerlendiren Doruk Tiryaki, uzun süredir Bitcoin analizleri paylaşıyordu. Bitcoin için 20,475 seviyesini öngören fenomen düşüncelerini aktardı. Yaptığı teknik analizleri grafiklerle destekleyerek takipçilerine yönelik bilgilendirici paylaşımlar yapmaya devam etti.

“Piyasa için en sağlıklısı Bitcoin’in arkasına bakmadan düne benzer şekilde o özlediğimiz pump’ları yapması ve altların biraz ezilmesi olacaktır.” diyerek takipçileriyle paylaştı.

Yağmur Bayoğlu

Kripto endüstrisinde sayılı kadın analizcilerden biri olan Yağmur Bayoğlu, Bitcoin odaklı paylaşımlara ağırlık verdi. “Benim $BTC tarafında gözlemlediğim, yukarı yön için istekli olması ama güzel bir düzeltme verip, destekten alıcı toplayıp, yükseliş yapsa sağlıklı olacak.” diyen fenomen grafiklerle destekledi.

Çeşitli varlıkların analizlerini takipçileriyle paylaşmaya devam eden Yağmur Bayoğlu, bu hafta analizlerine The Sandbox $SAND, Chiliz $CHZ, Stepn $GMT varlıklarını ekledi.

Crypto Bulls

Paylaşımlarında ağırlıklı olarak Bitcoin analizleri paylaşan fenomen, grafiklerle destekliyor. Bir önceki gün “Günlükte grafiği incelediğimiz zaman açıkça görüleceği üzere alt gri alan sert direnç bölgesidir. Ayrıca günlük ma100 hareketli ortalamasına denk gelen bölge. Daha önce 2 kez ma100 üzeri mum kapattıktan sonra çok sert düşüşler geldi.” diyen fenomen, Bitcoin’in sert yükselişine dair düşüncelerini yineledi.

Efloud

Çoğunlukla teknik analiz paylaşan Efloud bu hafta da paylaşımlarına devam etti. Her hafta belirli varlıkların analizlerini saatlik veya günlük olarak güncellemeyi tercih eden fenomen’in odak noktasında SNX, LTC, SASA ve BTC analizlerine yer verdi.

Kripto Messi

Kripto Messi, geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da Bitcoin analizlerine ve yorumlarına devam etti. “BTC’de tek olumlu taraf haftalık RSI kırılımı” diyen fenomen, “Hafta kapanışı beklenmeli. BTC 18300 seviyesinde. Olumsuz yönler DXY trend desteğinde, USDT Dominance trend desteğinde ve kriptolarda RSI şişmiş durumda. Ekleme için hafta kapanışına bakacağım.” diyerek takipçilerini bilgilendirdi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Ethereum (ETH) Olumlu Fiyatlanmaya Devam Ediyor

Manchester City Fan Token (CITY) Nedir? Nasıl Alınır?