in , ,

Teknik Analizciler Bu Hafta Ne Konuştu?

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 5 fenomenin paylaştığı teknik analizleri derledik. 

Doruk Tiryaki

Genellikle kripto piyasasında yaşanan gelişmeleri değerlendiren Doruk Tiryaki, yaptığı teknik analizleri grafiklerle destekleyerek takipçilerine yönelik bilgilendirici paylaşımlar yapmaya devam etti. Bitcoin için öngörülerini paylaşan fenomen, “Akıllı bir şekilde spekülasyon oyunun temeli. Geçen sene bu zamanlarda 45-50k arasında olan aynı varlığa 16k’dan talep yok. Varlığın kendinde değişen hiçbir şey olmamasına rağmen bağlam ve koşullar fiyata yansıyor.” diyerek takipçilerini bilgilendirdi.

Yağmur Bayoğlu

Kripto endüstrisinde sayılı kadın analizcilerden biri olan Yağmur Bayoğlu, çeşitli varlıkların analizlerini takipçileriyle paylaşmaya devam etti. Bu hafta analizlerinde Ethereum, Near ve Bitcoin’e yer veren Yağmur Bayoğlu, “$ETH sormuşsunuz son yükselişin düzeltme seviyesi 1.618 ‘den tepki almış.1280/1300 üstü kapanışlar önemli olacak. 1220 desteği önemli burada.” şeklinde değerlendirmelerde bulundu. 

Kripto Messi

Kripto Messi, geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da Bitcoin analizlerine ve yorumlarına devam etti. Analizleri konusunda takipçilerinden gelen eleştirileri değerlendiren fenomen analizlerinde doğru ve gerçek bilgilere yer verdiğini yineledi. BTC hakkında analizlerini sunan Kripto Messi, bu hafta Ethereum hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

Heathley

Piyasada yer alan her konuya değinmeye çalışan Heathley, analiz ve değerlendirmelerinde çoğunlukla NFT ağırlıklı ilerlese de bu hafta çeşitli varlıkları da mercek altına alıyor. Fenomen bu hafta paylaşımlarında ETH konusundaki düşüncelerine yer verdi.

Crypto Chef

Takipçileriyle çeşitli grafikler ve analizler paylaşan Crypto Chef’in varlık skalası oldukça geniş. Tek bir varlık analizine odaklanmayan fenomen olabildiğince fazla varlık hakkında değerlendirmelerde bulunuyor. Bitcoin’in hala net güven vermediğini ancak fırsatları değerlendirmek için risk almak gerektiğini belirten Crypto Chef, takipçileriyle alternatif token analizleri paylaştı. Fenomenin odak noktasında bu hafta $ATA vardı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

ParallelChain Nedir?

Sweatcoin ile Nasıl Kazanılır?