Teknik Analizciler Bu Hafta Ne Konuştu?

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 5 fenomenin paylaştığı teknik analizleri derledik.

Yağmur Bayoğlu

Kripto endüstrisinde sayılı kadın teknik analizcilerinden biri olan Yağmur Bayoğlu, çeşitli varlıkların analizlerini takipçileriyle paylaşmaya devam etti. Bitcoin ve çeşitli kripto varlıkları hakkında yaptığı analizlerin saatlik değişimleri karşılaştırmalı olarak ele aldı. Bitcoin’in yaşadığı yükseliş hakkında ise değerlendirmelerde bulundu.

Trader Ömer

Analiz konusunda paylaşımları ile dikkat çeken Ömer oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. Paylaşımlarında kripto varlıklarına ağırlık veren fenomen piyasaya dair beklentilerini de takipçileriyle paylaşıyor. Bu hafta ise Ömer ağırlıklı olarak Bitcoin üzerinden analizlerini paylaşmayı tercih etti.

Doruk Tiryaki

Takipçileriyle çeşitli analizler paylaşarak etkileşimde bulunan fenomen Ekim ayının son günlerinde de analizlerine devam etti. Bitcoin gölgesinde görüntüsünü beğendiği ve sahip olduğu altcoin’leri takipçileriyle paylaştı.

Efloud

Çoğunlukla teknik analiz paylaşan Efloud, bu hafta da paylaşımlarına devam etti. Her hafta belirli varlıkların analizlerini saatlik veya günlük olarak güncellemeyi tercih eden fenomen, odak noktasına bu hafta LINK, PEPE, LTC, BNB, SOL, ETH grafiklerini aldı.

Kripto Messi

Kripto Messi, geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da takipçileriyle analizlerini ve yorumlarını paylaşmaya devam etti. Bitcoin analizlerini anlık olarak güncelleyen fenomen, analizlerini grafiklerle destekledi. Bununla birlikte diğer varlıklar üzerine de analizlerde bulunan fenomen paylaşımlarını çeşitlendirdi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Play-to-Earn (P2E)

Blockchain Oyunları: Hayal mi Gerçek mi?

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi