Teknik Analizciler Bu Hafta Ne Konuştu?

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 5 fenomenin paylaştığı teknik analizleri derledik.

Efloud

Çoğunlukla teknik analiz paylaşan Efloud, bu hafta da paylaşımlarına devam etti. Her hafta belirli varlıkların analizlerini saatlik veya günlük olarak güncellemeyi tercih eden fenomen, odak noktasına bu hafta LINK, PEPE, LTC, BNB, SOL, ETH grafiklerini aldı.

Kripto Kirpi

Teknik analiz konusunda paylaşımlarıyla dikkat çeken Kripto Kirpi, Eylül ayı boyunca analizlerine devam etti. Gündeme dair düşüncelerini paylaşan fenomen, Bitcoin analizlerine yoğunluk verirken bazı varlıklarında analizlerini takipçileriyle paylaştı. Bu analizlerin $audio, $vidt, $FIS  arasında bulunuyor. 

Yağmur Bayoğlu

Kripto endüstrisinde sayılı kadın teknik analizcilerinden biri olan Yağmur Bayoğlu, çeşitli varlıkların analizlerini takipçileriyle paylaşmaya devam etti. Bitcoin ve çeşitli kripto varlıkları hakkında yaptığı analizlerin saatlik değişimleri karşılaştırmalı olarak ele aldı. Bitcoin’in yaşadığı yükseliş hakkında ise değerlendirmelerde bulundu.

Trader Ömer

Analiz konusunda paylaşımları ile dikkat çeken Ömer oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. Paylaşımlarında kripto varlıklarına ağırlık veren fenomen piyasaya dair beklentilerini de takipçileriyle paylaşıyor. Bu hafta ise Ömer ağırlıklı olarak Bitcoin üzerinden analizlerini paylaşmayı tercih etti.

Kripto Messi

Kripto Messi, geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da analizlerine devam etti. Takipçilerine seslenen fenomen, “Dostlar gunaydin🙋‍♂️ 3 Gun once alttaki tweeteki kapanıs gelmeyince,25950 seviyelerini gorduk. Acele yok.Eldeki nakitleri tutmaya ve portföyü yönetmeye devam.” diyerek düşüncelerini paylaştı. Bitcoin analizlerine yoğunluk vererek takipçileriyle paylaştı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Memecoin Dünyasında Bu Hafta Neler Yaşandı?

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi