in ,

Teknik Analizciler Bu Hafta Ne Konuştu?

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 5 fenomenin paylaştığı teknik analizleri derledik.

Kripto Kirpi

Teknik analiz konusunda paylaşımlarıyla dikkat çeken Kripto Kirpi, Nisan ayı itibarıyla analizlerine devam etti. Gündeme dair düşüncelerini paylaşan fenomen, ” Zorlu bir haftaya girdik. 12 Nisan günü hem ABD TÜFE, hem FED tutanakları açıklanacak. Hem de Ethereum güncellemesi olacak.” dedi ve değerlendirmelerde bulundu. Bununla birlikte çeşitli varlıkların analizleri paylaşarak takipçilerini bilgilendirdi.

Trader Ömer

Analiz konusunda paylaşımları ile dikkat çeken Ömer oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. Paylaşımlarında kripto varlıklarına ağırlık veren fenomen piyasaya dair beklentilerini de takipçileriyle paylaşıyor. Bu hafta ise Ömer ağırlıklı olarak Bitcoin üzerinden analizlerini devam ettirdi.

Yağmur Bayoğlu

Kripto endüstrisinde sayılı kadın teknik analizcilerinden biri olan Yağmur Bayoğlu, çeşitli varlıkların analizlerini takipçileriyle paylaşmaya devam etti. Bitcoin ve çeşitli kripto varlıkları hakkında yaptığı analizlerin saatlik değişimleri karşılaştırmalı olarak ele aldı. Bitcoin’in yaşadığı yükseliş hakkında ise değerlendirmelerde bulundu.

Markete dair değerlendirmeler sunan fenomen, “Marketin geneline sabah göz ucu ile baktığımda özellikle major altcoin’lerde tobo yapılarına rastladım, umarım bu teknik görünümler bu haftaki haber ve verilerle bozulmaz da yükselişin devamını getirir diyelim.” yorumunda bulundu.

Efloud

Çoğunlukla teknik analiz paylaşan Efloud, bu hafta da paylaşımlarına devam etti. Her hafta belirli varlıkların analizlerini saatlik veya günlük olarak güncellemeyi tercih eden fenomen, odak noktasına bu hafta AVAX, ARB, CHZ, DXY, ETH grafiklerini aldı.

Doruk Tiryaki

Genellikle kripto piyasasında yaşanan gelişmeleri değerlendiren Doruk Tiryaki, yaptığı teknik analizleri grafiklerle destekleyerek takipçilerine yönelik bilgilendirici paylaşımlar yapmaya devam etti. Bitcoin fiyatına yönelik öngörülerde bulunan fenomen, kripto borsasına yönelik düşüncelerini paylaştı.

Bitcoin hakkında “Maalesef BTC istenen/ideal giriş fırsatını vermedi. Bunca senelik tecrübe bana benzerini söylemesine rağmen ben de pump’ın bu son bacağında istediğim oranda yer alamadım. 10 ay sonra tekrar 30k görmek müthiş. Önümüzdeki seneler güzel olacak” yorumunda bulundu.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Binance Labs’ın Yatırım Yaptığı ve Henüz Binance’de Listelenmeyen Projeler

Güncelleme Öncesi Ethereum (ETH) Ne Durumda?