in , ,

Tek Uygulamada zkSync X Layer Zero Airdrop Rehberi

Bu yazımızda tek bir uygulama ile hem zkSync hem de Layer Zero airdrop’una nasıl katılabileceğinize ilişkin detaylara yer verdik.

Önce Zksync’e köprü kurmanız, https://orbiter.finance adresini ziyaret etmeniz ve cüzdanı bağlamanız, ardından Zksync Era’ya, yani Arbitrum – zkSync Era’ya birkaç dolarlık varlık transfer etmeniz gerekir.

Ardından https://minter.merkly.com adresini ziyaret edin ve cüzdanı bağlayın, ağı zkSync Era – Arbitrum Nova olarak ayarlayın.

Mint’e tıklayın ve cüzdandaki işlemi onaylayın, bridge’e tıklayın ve cüzdandaki işlemi onaylayın.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Web3: Spor, Müzik ve Modada Nasıl Çığır Açıyor?

dYdX v4 (dYdX Zinciri) Mimarisi Hakkında