in , ,

TEER Tokenine ve Integritee Platformu Tokenomisine Giriş

integritee

Integritee platformunun tokenomisini içeren makale yayınlandı. Integritee, tokenomik metriklerini tasarlarken amacı uzun vadede uyum sağlayacak ve gelişecek, zengin ve sürdürülebilir bir ekosistemi teşvik etmek için tüm katılımcılarına doğru teşvikleri sağlamaktır.

Makale TEER tokeninin işlevini ve değerini, Kusama slot müzayede tekliflerinin destekçilerinin nasıl ödüllendirileceğini ve Integritee platformunun nasıl yönetileceğini açıklıyor. Bu konuda ortaya konan 3 önemli nokta şudur:

integritee

  1. TEER tokeni hem Kusama hem de Polkadot parachainlerinde ortak bir token olarak Integritee platformunu çalıştıran yakıt olacaktır. Integritee kullanıcıları hizmetlere ödeme yapmak için TEER tokenlerine ihtiyaç duyacaktır. Kullanıcı gizliliği ve veri hizmetleri için artan tüketici ve düzenleyici baskıyı göz önüne aldığımızda Integritee gibi teknolojiler firmalar için hızla gerekli hale gelmektedir. Tokenomi makalesi TEER değerinin temel rekabet avantajıyla nasıl doğrudan bağlantılı olduğunu ve yanma mekanizması ve kilitlenme gibi ekonomik sistemin diğer özelliklerinin TEER değerinde uzun vadeli büyüme sağlamak için nasıl tasarlandığını açıklamaktadır.
  2. Integritee, Kusama slot müzayedelerinde teklif verecek. Tekliflere yardımcı olmak için bazı varlıklarınızı bağlayarak Integritee’yi desteklemeniz durumunda, KSM sahipleri olarak TEER ile ödüllendirileceksiniz.
  3. Tüm TEER sahipleri merkeziyetsiz Integritee platformunda oy haklarını kullanarak merkeziyetsiz gizlilik içeren bilgi işlemin geleceğini şekillendirebilir. TEER sahipleri Yönetim Konseyi üyelerini seçebilecek ve Integritee ekosisteminde değişiklikler önerebilecek.

integritee

Integritee ekibi, Integritee parachain’i pratik olarak mümkün olan en kısa sürede merkeziyetsizleştirmeye kararlı. Bu sebeple TEER tokeni merkezi ve merkeziyetsiz borsalarda geniş çapta dağıtılacaktır.

TEER tokeni hakkında ve Integritee platformunun tokenleri hakkında tüm ayrıntılar için makaleyi bu bağlantıdan indirebilirsiniz

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Koinsaati, Kriptopara, space and time

Blockchain, Uzay Araştırmalarından Nasıl Yararlanabilir?

Yabancı Kripto Fenomenleri

Yabancı Kripto Fenomenleri Bu Hafta Neler Konuştu | 3 Eylül 2021