in ,

TBFT Nedir, Nasıl Alınır?

TBFT, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun Bitci Teknoloji altyapısı ile oluşturduğu bir fan tokendir. 

TBFT Ne İşe Yarar?

Türkiye Basketbol Federasyonu yani TBFT token, basketbol severleri hedef alan çeşitli özellikler ile ön plana çıkıyor. Türkiye Basketbol Federasyonu’na bağlı kulüpleri destekleyen taraftarlar, Bitci.com’un sunduğu bu fan token hizmeti ile birlikte hem takımlarını destekliyorlar hem de gelir elde ediyorlar. Türkiye Basketbol Federasyonu ve Bitci Teknoloji anlaşmasıyla hayata geçirilen bu proje sayesinde, taraftarlar takımları ile etkileşime girerken blockchain dünyasını da keşfedebiliyor.

TBFT Kullanıcılarına Ne Sunuyor? 

BRC-20 tokenı olarak yayınlanan TBFT, kullanıcılarına daha fazla erişebilirlik, daha fazla işlevsellik ve düşük maliyetli işlem yapma olanağı sağlıyor. TBFT token, sınırlı koleksiyon ve Bitci NFT Marketplace ile entegrasyon, etkileşime dayalı ekip ödülleri, özel ayrıcalıklar, oy hakları, oyunlaştırma ve özel marka deneyimleri de dahil olmak üzere çeşitli hayran etkileşim seçenekleri gibi birçok işlevi de kullanıcılarına sunuyor. 

TBFT Ne Zaman Çıktı? 

Bitci Teknoloji tarafından Bitcichain üzerinde kullanıma sunulan TBFT, 29 Mart 2021 tarihinde ön satış ile piyasaya sürüldü. 17 Nisan 2021 tarihinde ise piyasalarda listelenmeye başladı. Bitcichain’in yerel kripto varlığı BITCI coin ile işlem gören TBFT, Bitci.com borsası üzerinden alınıp satılabiliyor. 

TBFT İstatistikleri 

Maksimum arzı 10 milyon olan TBFT’nin dolaşımdaki arzı ise 9 milyon 996 bin 993’dür. Bu zamana kadar gördüğü en yüksek seviye olan 0,063 dolar seviyesini 3 Kasım 2022’de gören TBFT, en düşük seviyesi olan 0,021 doları ise 7 Aralık 2022’de görmüştür. 

TBFT Nasıl Alınır? 

TBFT almak oldukça basittir. TBFT tokeni Bitci.com borsası üzerinden kolayca alıp satabilir ve elinizde tutabilirsiniz. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Ethereum’da Son Durum Ne?

Tezos (XTZ) Nedir, Nasıl Alınır?