içinde ,

TB Labs, Tango Chain’in Lansmanını Duyurdu

Binamon’un yaratıcısı TB Labs, metaverse dünyası için Tango Chain ekosistemini ortaya koyuyor. Oyuncular için oyuncular tarafından tasarlanan metaverse’ler için ilk özel blockchain olma özelliği taşıyor.

TB Labs, yepyeni bir deneyim seviyesini güçlendirmeyi ve sorunsuz bir metaverse etkinliği için özel blok zinciri ihtiyacını vurgulamayı amaçlayan blok zinciri odaklı bir ekosistem olan Tango Zinciri’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Başarılı Play-to-Earn (P2E) oyunu Binamon’u zaten başlatmış olan TB laboratuvarları, başarılarının üzerine inşa ediyor.

Tango Chain, oyuncular tarafından tasarlanan %100 özel oyun içi oyunlarla metaverse için ilk özel blok zinciridir. Proje, zincirler arası bir ekosistem için varlıklar ve tokenler arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlıyor.

Ayrıca, Tango Chain, meta veri tabanında artan kullanıcı tabanlı ilgiyi ve sinerjiyi teşvik edecek, özelleştirecek ve basitleştirecektir; böylece metaverse teknolojisi etrafında sorunsuz ve etkileşimli bir büyüme inşa ediyor. Bununla birlikte, Tango Zinciri uygulaması, Metaverse dünyasında işleri daha kolay hale getirmek için birçok fayda ve özellik sağlayan fütüristik bir yenilik gibi görünüyor.

Geniş hizmetleri, hareket halindeyken Ethereum ağı ve ERC-20 tokenleri ile uyumluyken çok sayıda blok zinciri artışı getirmek için meta veri deposu alanını sallayacak . Bir yandan proje, yüksek hacimli meta veri deposu işlemlerini yürütmek için dakikada 20’den fazla blok işlemek için gereken yeteneğe sahiptir.

Bunun da ötesinde, Tango Chain Proof of Stakeed Authority (PoSA) konsensüs mekanizmasını kullanır. Söz konusu güvenlik, kararlılık ve kullanıcıların verimliliğini sağlama olduğunda, birinci sınıf olduğu söylenebilir. Duyuruya göre, Tango Zinciri, NFT’leri ve oyun içi varlıkları yüksek hızda yönetmek için ERC-2324 NFT çoklu oyun varlık tokeni standardını dikkate alacak.

TB Labs ekibi şunları söyledi:

“Tango, yalnızca blockchain teknolojisi için değil, Metaverse’ler ve oyna-kazan oyunları için de bir devrim olacak.”

Şu anda, Tango Chain girişimi, kullanıcıların metaverse’nin tüm giriş ve çıkışlarını parmaklarının dokunuşuyla keşfetmelerine yardımcı olmak için fiziksel bir el konsolu oluşturarak büyük bir adım atmak için harekete geçti. Konsol, parmak onaylı ödemeleri destekleyen entegre bir kripto cüzdanına sahiptir.

Tango Chain ekosisteminde, AGO Coin bir yönetim tokeni ve finansal olarak işlev görür. Ağ doğrulayıcılarını ödüllendirmek için bir teşvik olarak kullanılır. Binance Smart Chain ve Ethereum’un işleyişine benzer şekilde, herhangi bir Tango Chain işlemi sıfıra yakın ücrete tabidir.

Tango Chain ayrıca, ilk yatırım turundan hemen sonra konsolunda sezgisel bir metaverse deneyimi oluşturmak için DEXT Force ve Huawei Cloud ile harika bir ortaklık içinde.

Kaynak: coinquora.com

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Potansiyeli Yüksek 3 Metaverse Projesi

Beyza Gül Yardım tarafından yazıldı.

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun olduktan sonra İngilizce öğretmenliği yaptı. Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans eğitimi devam ediyor. Aktif olarak Blockchain teknolojisi üzerine araştırma yapıyor ve bu konuda içerik üretiyor.

Integritee Eş-Kurucusu Waldemar Scherer ile AMA Etkinliği

Lithium Finance (LITH) Huobi Global’de Listeleniyor: Lithium Finance (LITH) Nedir?