in , ,

Tars Protocol Seed Satış Detayları Duyuruldu

Sevgili TrustFi topluluğu, TrustFi Network Tars Protocol Seed satışına dair detayları duyurdu. TARS Protokolü Seed Satışı 19 Nisan’da TrustFi Launchpad’de yapılacak!

TARS Protocol, yatırım ilişkileri için güvenilir on-chain (zincir üstü) çözümler sağlayan otomatik bir Web3 protokolüdür.

Seed Satış Detayları

15 Allocation Bileti elde etmek için TrustFi Farmer’daki Tier System havuzlarından birinde Snapshot tarihinden önce en az 30.000 $TFI satın almalı ve stake etmelisiniz.

Kazanma şansını arttırmak için Gleam yarışmasına katılın. TARS Seed Satışında Allocation ise en iyi 10 kişiye $100, çekilişten kazanan 20 kişiye $50 şeklinde olacak.

IDO Detayları

Ticker: $TARS

: BNB

Seed Satış Tarihi: 19 Nisan 17.00 – 23.00 TSİ

FCFS Tarih ve Saat: 20 Nisan, 11.00 – 19.00 TSİ

Snapshot Tarihi: 18 Nisan

Seed Satış Fiyatı: $0.028

Havuz Büyüklüğü: $30.000

Listeleme Tarihi: TBA

Token Valuation Cap (Seed): $12.600.000

Vesting: %5 TGE, ardından 18 ay boyunca üç ayda bir hak ediş

Sözleşme Adresi: TBA

TARS Protocol Bağlantıları: Website | Twitter | AI Hub Twitter | Docs | Tokenomics

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Microstrategy

O Ülke Gizlice Bitcoin Yatırımı Yapıyor

NFT

Beklenen Oyun Unfettered, IDO Tarihi ve Platform Açıkladı