in ,

Takip Edilmesi Gereken Kripto Fenomenleri

Kripto

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz takip edilmesi gereken fenomenleri derledik.

Şirin Baba

Kriptoya dair popüler konuları mercek altına alarak takipçilerini bilgilendiren fenomen, gündeme dair konulara değiniyor. Anlık gelişmeleri profilinde paylaşarak takipçilerini haberdar ediyor. Her hafta olduğu gibi Bitcoin fiyatına dair değerlendirmelerde bulunuyor.

KriptoFati

Kripto fenomeni, hafta boyunca piyasanın durumu hakkında düşüncelerini paylaşmaya devam ediyor. Güncel gelişmeleri takip eden fenomen ekosisteme dahil olan yeni projelere dair değerlendirmelerde bulunuyor.

Bratuu

Kripto ekosisteminin her alanına hitap eden fenomen, bilgi flood’ları paylaşarak takipçilerini aydınlatmaya devam ediyor. Bratuu, ekosisteme dair projelere ve kavramlara değinerek takipçilerine bilgilendirici flood’lar paylaşıyor.

Üstad Splinter

Üstad Splinter, kripto dünyasının her alanına hitap eden paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Üstad Splinter her hafta, çeşitli projeleri mercek altına alarak takipçilerini bilgilendiriyor. Kripto ekosisteminde yer alan yenilikleri güncel olarak takip ediyor.

Smart Contract

Kripto alanında bilgilendirici paylaşımlar yapan Smart Contract, güvenlik konusuna uzun zamandır dikkat çeken fenomenler arasında. Son paylaşımlarında genellikle bu konuya değindi.

tobbykitty.eth

tobbykitty.eth her hafta, kripto endüstrisinde yaşanan gelişmeleri değerlendirdiği paylaşımlara yer veriyor. Projelere dair değerlendirme raporları yazıyor ve çeşitli projeler hakkında öngörülerde bulunuyor.

0xDogan.eth 

0xDogan.eth, kripto dünyasının farklı alanlarına dikkat çekmeye devam ediyor. Fenomen, ilerleyen süreçte paylaşacağı ve bu aralar yoğunlaştığı konuları takipçileriyle paylaşıyor. Mesleğini de bir yandan ilerleten fenomenin İngilizce dilinde başka bir hesabı daha bulunuyor.

Ori

Kripto dünyası hakkında düşüncelerini paylaşan Ori, kripto alanında çeşitli alanlara dikkat çekiyor. Güncel olayları değerlendirme amacıyla çeşitli paylaşımlarda bulunuyor. Yayımlanacak projelere dair öngörülerde bulunan fenomen, alana dair çalışmalarını sürdürüyor.

Barış Büyüktaş

Barış Büyüktaş kripto endüstrisinde yaşanan gelişmeleri değerlendirdiği paylaşımlara devam ediyor. Takipçilerini bilgilendirmeye ve alım-satım yaparken dikkat edilmesi gereken noktalara dikkat çekiyor.

Gürkan

Floki kripto endüstrisinde yaşanan gelişmeleri değerlendirdiği paylaşımlara devam etti. ChatCPT, $BONK ve $FRONK hakkında değerlendirmelerde bulunduğu paylaşımlarla dikkat çekmişti. NFT alanına odaklanan fenomen yeni nesil projeleri incelemeye devam ediyor.

Kripto Messi

Kripto Messi, her hafta takipçileriyle analizlerine ve yorumlarına devam ediyor. Bitcoin analizlerini anlık olarak güncelleyen fenomen, analizlerini grafiklerle destekliyor. Analiz konusunda oldukça başarılı olan fenomen takip edilmesi gerekenler arasında.

Heathley

Heathley, NFT alanında yaptığı paylaşımları ile dikkat çekiyor. Paylaşımlarında çoğunlukla NFT odaklı ilerleyen fenomen, NFT alanında yeni gelişmeleri anlık paylaşıyor.

Doruk Tiryaki

Takipçilerine öğretici içerikler oluşturmaya devam eden Tiryaki, daha önce paylaştığı eğitici yazılarını tek bir post altında topladı. Bu seride, önemli gelişmelerden market dinamiklerine, kendi tecrübelerinden sektördeki terimlere ve hatta gelecekteki olası hype’lara kadar pek çok bilgi bulunduğunu aktardı.

0xMert_

Polygon (MATIC) ve Solana (SOL) karşılaştırması yaparak belli bir kısımdan tepki gören kripto fenomeni, oldukça büyük bir kitleden ise destek gördüğü paylaşımlarda bulunuyor. Çalışmaları devam ettiren fenomen, alana dair değerlendirmelerde bulunuyor.

TechDev

TechDev takma adı ile bilinen ve Twitter’da 400 binden fazla takipçisi olan ünlü analist, Bitcoin hakkında değerlendirmelerine devam ediyor. Çeşitli analizler ile çalışmalarını destekliyor.

Mr.Alfonso

Mr.Alfonso uzun süredir kripto dünyasındaki projeler hakkında görüşlerini sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Popüler projeleri ve airdrop’ları derleyen fenomen, MetaMask airdrop’una ilişkin detaylara da sayfasında yer veriyor.

Leto III

Çeşitli kripto para projelerine ve gelişmelere odaklanan fenomen, güncel değerlendirmelerde bulunuyor. Çeşitli konulara ilişkin düşüncelerini kripto piyasasında yaşadığı tecrübelerden yola çıkarak değerlendiriyor.

Crypto Chef

Crypto Chef, piyasaya dair gelişmeleri yakından takip edeceğine değindi. “Ayı piyasası hepimizi çok yorduğunu biliyorum, maddi ve manevi çok yorulmuş olabiliriz ancak geçen boğada yaptıklarımızdan daha fazlasını yapmanın zamanı” diyerek takipçilerine seslendi.

kripto, hack, zincir

Burak.usdt

Burak.usdt takipçilerine yönelik grafikler paylaşmaya devam ediyor. FED toplantıları öncesi ve sonrası düşüncelerini paylaşan fenomen, BTC hakkında yorumlarını dile getiriyor. Yatırımcıları FED gününe dikkat etmeleri konusunda uyarıyor. Fenomen, analiz paylaşımlarıyla takipçilerini bilgilendirmeye devam edecek.

DogaOzcan

Piyasadaki kripto airdrop’ların artmasına değinen DogaOzcan, amatör şekilde airdrop önerisi spam’layan hesaplardan bıktığını ironik bir tweet atarak gösterdi. Medium’un bu konuda daha fazla içerik üretmesi gerektiğini yazdı. Ciddiye alan kişiler olunca da cevap vererek ironik bir tweet olduğunu doğruladı.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Dolar Endeksi (DXY) Nedir ?

Bitcoin (BTC), 28.000 Dolar Seviyesine Dönecek mi?