in ,

Synquote Nedir?

Synquote, geniş ticari yelpazesiyle kullanım kolaylığına odaklanır ve yatırımcılara daha fazla seçenek sunar. 

Kendine özgü merkeziyetsiz bir borsa olan Synquote, Layer-2 Polygon, Avalanche ve BNB Chain’in yanı sıra genellikle likit olmayan 500’den fazla enstrümanda opsiyon alım satımını destekliyor. AllianceDAO’nun geliştirdiği Synquote, yatırımcıların doğrudan piyasa yapıcılardan opsiyon rotasyonları almasına izin vererek likiditenin kilidini açıyor. Bu durum merkeziyetsiz finansta bir ilk niteliğinde. 

Synquote borsasının kurucusu ise Ahmed Attia’dır. Ahmed Attia, 2021’de Synquote’un piyasa yapıcı eşleştirme modelini oluşturmaya başlamıştı. Synquote, işlemler üzerinde herhangi bir ücret talep etmiyor ve herhangi bir slipaj bulunmuyor. 

Synquote borsasının yatırımcıları arasında Coinbase Ventures, CMT Digital ve Polygon gibi şirketler bulunuyor. Synquote’un gerçekleştirdiği yatırım turuna Messari’den Ryan Selkis’de katılım sağlamıştı. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

NFT’leri MetaMask’ta İçe Aktarma ve Görüntüleme Rehberi

Türkiye Motosiklet Federasyonu Token (TMFT) Nedir? Nasıl Alınır?