in

SwissBorg (CHSB) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: SwissBorg (CHSB) Nedir?

SwissBorg (CHSB) yatırma işlemleri 23 Şubat TSİ 11:30’da Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açılacak. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar 23 Şubat TSİ 11:30’dan itibaren Huobi Global üzerinden CHSB yatırma işlemlerini yapabilecek. CHSB spot işlemler (CHSB/USDT) yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak CHSB’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 24 Şubat TSİ 16:00’ya kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının CHSB listeleme haberi:

SwissBorg (CHSB) Nedir?

SwissBorg, topluluk merkezli bir yaklaşım kullanarak bir Siber Varlık Yönetim Platformu oluşturmayı amaçlamaktadır. Meritokrasi ve Swarm Intelligence, SwissBorg ekosisteminin kalbinde yer alacak ve yatırım hizmetlerinin her zaman topluluğun çıkarlarına uygun olarak sunulmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

SwissBorg (CHSB)
SwissBorg, rekabetçi bir ücret yapısı ile endeksli ve gelişmiş yatırım stratejileri aracılığıyla yatırımcılara şeffaf, çeşitlendirilmiş ve tarafsız bir performans kaynağı sağlar.
Çeşitlendirme ve nicel taktik varlık tahsisinin bir portföyün uzun vadeli büyümesinin temeli olarak düşünüyorlar. Tam bir Tematik Endeks yelpazesi oluşturarak, zincir dışı finansal danışmanlara, yatırım yöneticilerine ve özel yatırımcılara çeşitlendirilmiş bir portföy tahsisi oluşturma konusunda yardımcı oluyor. Her yatırımcının beklentilerini karşılamak için özel stratejiler sunuyor. SwissBorg token’i CHSB ağın yönetişim token’idir. CHSB platform içerisinde tüm alanlarda kullanılmaktadır.

Official website: https://swissborg.com/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Fantom Cüzdanı fWallet Nedir? Kurulumu Nasıl Yapılır?

Bitcoin

Bir Sonraki Bitcoin (BTC) Boğası Ne Zaman Olacak?