in , ,

Swell Network Testnet ile Nasıl Etkileşime Girilir?

Testnet

Swell, Ethereum’un geleceğini güvence altına alırken dünyanın en iyi likit staking deneyimini sunmak, DeFi’ye erişimi basitleştirmek gibi bir misyonu olan, gözetim altında olmayan likit staking protokolüdür. 

Swell ile kullanıcılar, blok zinciri ödülleri kazanmak için ETH stake ederek pasif gelir elde edebilir ve karşılığında ek getiri elde etmek için daha geniş DeFi ekosistemini elinde tutmak amacıyla getiri sağlayan bir liquid staking token (LST) sağlanır. 

Proje, geçtiğimiz günlerde Seawolf adını verdiği testnet’ini Goerli ağı üzerinde yayına aldı. Peki Seawolf testnet ile nasıl etkileşim kurulur dilerseniz birlikte inceleyelim. 

Swell’in yeni mimarisini test etmek ve arayüzünü deneyimlemek isteyen kullanıcılar, test ağı üzerinde staking işlemleri gerçekleştirebilir ve ağ ile ilgili gördükleri problemleri geliştirici ekibe aktarabilirler. Bununla birlikte, projenin ana ağ lansmanının Nisan 2023’ün sonlarına doğru gerçekleşmesi planlanıyor. 

  • Swell Network’ün Seawolf testnet’i ile etkileşime girmek için öncelikle “https://faucet.paradigm.xyz/“ linki üzerinden test ETH’si talep etmemiz gerekiyor. 

  • Goerli ağına bağladığınız cüzdanınızın adresini girerek test ETH’lerinizi talep ettiniz. Sıradaki işlem olarak “https://testnet.swellnetwork.io/“ linkine gitmeli ve cüzdanınızı bağladıktan sonra size gönderilen test ETH’ler ile stake işlemini test etmelisiniz. 

  • Açılan pencerede stake edeceğiniz miktarı belirteceğiniz bir form yer alacak. Bu formda staking miktarınızı belirterek “stake” butonuna basmanız gerekecek. Bu işlemi de gerçekleştirdikten sonra dilerseniz Discord kanalı üzerinden Swell Network’e geri bildirimde bulunabilirsiniz. Şimdilik tüm özellikler bu kadar. Proje ile ilgili daha fazla detay almak için Swell Network’ün sosyal medya hesaplarını takipte kalabilirsiniz. 

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

pancakeswap

PancakeSwap Ağında Yaşanan Hatalar ve Çözümleri Nelerdir?

Kripto Balinaları Nasıl Takip Edilir?