in ,

Sweatcoin Uzun Vadeli İyi Bir Yatırım mı?

Sweatcoin, günlük adımlarınızı uygulamada yer alan alışverişler ile harcayabileceğiniz, hayır kurumlarına bağış yapabileceğiniz veya kripto para birimi olan SWEAT’e dönüştürebileceğiniz bir Move-to-Earn (M2E) uygulamasıdır.

SWEAT, uygulama içerisinde adımlarınızı çevirebildiğiniz bir kripto para birimidir.

SWEAT token’ı Sweat ekonomisinde iki fonksiyona hizmet eder:

-Yönetim: SWEAT sahipleri Sweat ekonomisini yönetecek. Uygulamada mülkiyet, ödüller, ayrıcalıklar ve oylama SWEAT sahiplerine aittir.

-Staking: Staking güvenli ve sağlıklı bir ağ için gereklidir. Kullanıcılar yatırdıkları SWEAT miktarına göre SWEAT kazanabilirler.

Şu anda yalnızca adımlar mint edilerek SWEAT kazanılabiliyor. Zamanla diğer aktiviteler ile de SWEAT kazanılabilecek.

Move-to-Earn (M2E) trendi uzun süredir devam ediyor. İçerisinde bulunduğumuz piyasa koşullarına ve uzun süredir devam eden ayı piyasası trendine rağmen M2E trendi konumunu korumayı başardı. SWEAT token’ı ön satışı gerçekleşmeden önce de Move-to-Earn uygulaması olarak çok fazla bahsedilen ve kullanıcılar tarafından kullanılan bir uygulamaydı.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirmiş olduğu IDO fiyatından 12x yaptı. En büyük launchpad platformlarından biri olan Maker DAO’da ön satış gerçekleştirdi. Buradan projenin token’ı daha çıkmadan sektöre güven verebildiği anlamını çıkartabiliriz. Ön satış sonrası çoğu kripto para birimi benzer hareketlerde bulunabilir. Fakat Move-to-Earn projesi olarak bu hareketi yapmış olması onu bir adım öne çıkarıyor.

Sweatcoin

Kripto para piyasasında X-to-Earn trendleri devam ediyor. Ve sürekli değişiyor. Fakat Sweatcoin gibi zaten geçmişten beri var olan ve kendisini bu sektöre de dahil eden proje çok azdır. Bu, projenin sürekli gelişim aşamasında olduğunu ve kendisini yeni dünya yeniliklerine entegre ettiğini gösterir.

Kripto para piyasasına yeni kullanıcılar geldikçe ve zamanla X-to-Earn projelerinin yeri artacaktır. Kullanım durumları arttıkça hayatımızda sıradan bir durum haline gelebilir. Şu an YouTube veya Spotify kullanmanız gibi. Bu kısımda projenin vaatleri ve roadmap’i önem taşımaktadır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

MES tarafından yazıldı.

PancakeSwap Hesabı Nasıl Açılır?

Ethereum Yeni Bir Ralli Yaşayabilir mi?