içinde , ,

Sweatcoin (SWEAT) Yarın Hangi Borsalarda Listelenecek?

Sweatcoin (SWEAT), günlük adımlarınızı fiziksel ürünler için harcayabileceğiniz, hayır kurumlarına bağışta bulunabileceğiniz veya kriptoya dönüştürebileceğiniz pazar yerine sahip, şu an için ücretsiz bir Move-to-Earn (M2E) uygulamasıdır. 

SWEAT, uygulamanın satın alınabileceği, satılabileceği, değiş tokuş yapılabileceği açık hareket ekonomisinin para birimidir.

SWEAT token’ı Sweat ekonomisinde iki fonksiyona hizmet eder:

-Yönetim: SWEAT sahipleri Sweat ekonomisini yönetecek. Uygulamada mülkiyet, ödüller, ayrıcalıklar ve oylama SWEAT sahiplerine aittir.

-Staking: Staking güvenli ve sağlıklı bir ağ için gereklidir. Kullanıcılar yatırdıkları SWEAT miktarına göre SWEAT kazanabilirler.

Sweatcoin Tokenomisi

Şu anda yalnızca adımlar mint edilerek SWEAT kazanılabiliyor. Zamanla diğer aktiviteler ile de SWEAT kazanılabilecek.

SWEAT, küresel bir teşviki sürdürmek için sonsuza kadar kazanılabilir. Bununla birlikte, enflasyonu sınırlamak için zaman geçtikçe SWEAT kazanmak zorlaşacaktır. Ne kadar erken yürürseniz o kadar çok token alırsınız.

*Sweatcoin, DAO Maker’da 9 Eylül’de SHO gerçekleştirdi.

13 Eylül‘de ise SWEAT token’ı piyasaya sürülecek. 13 Eylül’de Sweatcoin’i; Bybit, OKX, Bitfinex, KuCoin, FTX, MEXC borsaları listeleyecek.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Kriptopara

Token Yakan Önemli Projeler

Sui Nasıl Satın Alınır? Ne Zaman Piyasaya Çıkıyor?