in , ,

Sweatcoin (SWEAT) IDO’suna Nasıl Katılınır?

Sweatcoin (SWEAT), günlük adımlarınızı harika ürünlere harcayabileceğiniz, hayır kurumlarına bağışta bulunabileceğiniz veya kriptoya dönüştürebileceğiniz yeni nesil bir para birimi ile ödüllendiren ücretsiz bir move-to-earn uygulamasıdır.

SWEAT; uygulamanın satın alınabileceği, satılabileceği, değiş tokuş yapılabileceği açık hareket ekonomisinin para birimidir.

Sweatcoin, DAO Maker v2’deki İlk Satıştır

DAO Maker v2, 5 Eylül’de yayınlanacak ve bugüne kadarki en büyük satışlarından biriyle başlayacağını duyurdu. Toplam teklif, Public SHO ve DAO Maker sahipleri arasında eşit olarak bölünmüş 2.000.000 dolar olacaktır.

SWEAT IDO’su Sweat Economy’nin küresel bir Web3 ekosistemine sorunsuz geçişini sağlayacak şekilde ayarlanmıştır. Sweat Economy, DAO Maker’da SWEAT IDO’sunu duyurdu. Sweat Economy uygulamasının arkasındaki ekip tarafından paylaşılan resmi bir duyuruya göre ilk IDO, popüler bir launchpad olan DAO Maker’da gerçekleşecek.

SWEAT sürümüyle birlikte, fitness uygulaması ekibi kendi kripto para cüzdanı Sweat Wallet’ı tanıtacak. Sweat Wallet, kazançlı getiriler, özel NFT’ler ve zengin özelliklere sahip bir toolkit ile Sweat Economy’nin kripto merkezli olmasına yardım edecek şekilde tasarlanmıştır.

Sweat Economy’nin Kurucu Ortağı Oleg Fomenko, Web3’e genişlemenin uygulamasının teknik ve pazarlamadaki ilerlemesi için doğal bir kilometre taşı olduğunu vurguluyor:

Hareket etmekten para kazanmayı ilk düşündüğümüz 2016’dan beri SWEAT’ın lansmanını planlıyoruz. Sonunda bu gün geldiği için mutluyuz ancak lansmanın sadece bir başlangıç ​​olduğunu biliyoruz. İnsanların sevdiği bir ürünü oluşturmaya devam etmek, gerçek bir açık hareket ekonomisini genişletmek, geliştirmek ve böylece dünyanın her yerindeki herkese daha fazla hareket etme konusunda ilham vermek için sabırsızlanıyoruz.

SWEAT’ın merakla beklenen IDO’su, 5 Eylül’de saat 15:00’te DAO Maker launchpad’inde gerçekleşecek. Sweat Wallet yayına girdiğinde, tüm müşteriler fiat ödeme araçlarıyla yeni kripto para birimleri satın alabilecekler.

Teknoloji Tarihindeki Web2’den Web3’e En Büyük Geçiş

DAO Maker’ın CSO’su ve CMO’su Hatu Sheikh, Sweat Economy ekibinin uzun vadeli vizyonundan ve halihazırda kaydettiği ilerlemeyle ilgili heyecanını dile getirdi:

DAO Maker’ın proje seçim kriterleri, kullanıcı tabanına bağlı olarak yüksek potansiyelli projelere veya güçlü bir kuruluşa sahip girişimlere odaklanır ve titizdir. Sweat Economy, token’lı ürünler arasında şimdiye kadarki en yüksek kullanıcı çekiciliğinden birine sahiptir. Bu, DAO Maker için mükemmel bir uyum sağlar.

Sweat Economy, Web2 uygulama içi para birimi Sweatcoin’i zaten piyasaya sürdü. Platform Web3 teknik temeline geçerken tüm Sweatcoin sahipleri SWEAT claim edebilecek. SWEAT IDO, 500.000’den fazla kullanıcıya ve 100’den fazla projeye fon sağlayan bir fon toplama lansmanı olan DAO Maker için en ilginç token satışları arasında yer alıyor. DAO Maker, Web3 yenilikçilerinin sorunsuz, kapsayıcı ve demokratik bir şekilde fon toplamasına olanak tanır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Sportzchain Nedir ve IDO’suna Nasıl Katılınır?

Ethereum

Ethereum Merge Nedir?