in

Sweatcoin Projesinde Son Gelişmeler

Sweatcoin, günlük adımlarınızı uygulamada yer alan alışverişler ile harcayabileceğiniz, hayır kurumlarına bağış yapabileceğiniz veya kripto para birimi olan SWEAT’e dönüştürebileceğiniz bir Move-to-Earn (M2E) uygulamasıdır. 

Sweatcoin projesinin en önemli son gelişmesi mint zorluğunda artış uygulanması. Sweatcoin ekibi, 10 Ekim Pazartesi TSİ 15.00’ten itibaren SWEAT’in mint zorluk oranını %400 oranında arttırmaya karar verdiğini açıkladı.

Dolaşımdaki arzın enflasyon oranını koruyabilmek için bu karar alınmış. Bu basit bir dille kullanıcıların 1 SWEAT kazanmak için daha fazla adım atması gerektiği anlamına geliyor.

Ekip enflasyon oranı için hala başka modeller üzerinde çalıştığını da belirtmiş. Bu güncelleme dolaşımdaki arza yeni giren token’ları büyük ölçüde azaltacaktır.

Sweat ekibi 4 Ekim’de 30.000.000 SWEAT yakımını tamamladı. Yakılan toplam dolaşım arzının yüzdesi %1,1’e denk gelmektedir.

Sweat Wallet’a yeni bir entegrasyon geldi. MoonPay, entegrasyonu sayesinde kullanıcılar SWEAT bakiyelerini banka kartı veya havale ile artırabilecek.

Sweat Wallet, Eylül’de 52 ülkede 1 numaralı finans uygulaması ve 115 ülkede en iyi 5 finans uygulaması arasında yer aldı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Bitcoin (BTC) Yeni Haftaya Nasıl Başladı?

BTC

Uzman Görüşü: Bitcoin (BTC) Boğa Koşusu Yakın!