in , ,

Sweatcoin ile Nasıl Kazanılır?

Sweatcoin, günlük adımlarınızı dijital paralara dönüştüren bir move-to-earn uygulamasıdır. Geliştiriciler, diğer kripto para birimleri ile takas edebileceğiniz SWEAT adında bir kripto para birimini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 

Bu yazıda Sweatcoin ile nasıl kazanılacağını anlatacağız ancak Sweatcoin uygulamasını nasıl kullanabileceğinizi bu bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

Öncelikle söylemeliyiz ki doğrudan para kazanamıyorsunuz. Kaydolduğunuzda, sadece resmi para birimi olan Sweatcoin kazanabilirsiniz. Uygulama başlangıçta size hediye olarak 0,95 Sweatcoin verir. Sweatcoin uygulamasında coin kazanmanın 3 yöntemi var. Yürüyüş yaparak, arkadaşınızı davet ederek ve reklam izleyerek çok rahat bir şekilde coin kazanabilirsiniz.  Üyelik seviyenize bağlı olarak günde 5-20 maksimum coin de kazanabilirsiniz. Bu coin’leri pazardaki teklifleri satın almak için kullanabilirsiniz.

Yürüdüğünüz zaman 1000 adım karşılığında 1 SWC kazanırsınız. Ürettiğiniz 1 Sweatcoin’in 0,95‘ini siz, 0,05’ini Sweatcoin uygulaması alır. Kısacası 1000 adım karşılığı 0,95 Sweatcoin kazanmış olursunuz. 1 SWC yaklaşık 1055 adım olarak hesaplanmaktadır. 1000 dolar yaklaşık 0,95 SWC olarak hesaplandığında 1 SWC 0,05 dolara karşılık gelmektedir. Günlük 3 reklam izleme hakkına sahipsiniz ve reklama göre verilen Sweatcoin’i hesabınıza aktarırsınız.

Arkadaşınızı davet ettiğinizde, her davet ettiğiniz arkadaşınıza karşılık 5 Sweatcoin kazanırsınız. Bir arkadaşınıza tavsiye bağlantınızı içeren bir davetiye göndermek için sosyal kısmına tıklayın. Arkadaş Bul ve Davet Et’i seçin ve davet etmek istediğiniz kişiyi seçin.

Bununla birlikte 1000 dolar gibi yüksek tutarda ödül fırsatları bulunuyor. Yarışlara katıldığınızda  halihazırda kazandıklarınıza ek olarak bonus token’lar elde edebilirsiniz. Ekranın altındaki Challenge simgesine dokunduğunuzda “Sweatcoin Races” başlığı altında bir yarış seçin. Katılabileceğiniz yarış sayısında bir sınırlama yoktur ve hatta kazanmanız bile gerekmez. Sadece girdiğiniz yarışların hedeflerine ulaşın. Marathon Offer bölümünde 20.000 Sweatcoin ile 1000 dolar kazanma şansınız bulunuyor. Yapılan güncelleme ile “Auctions” yani açık arttırma kısmında size yeni ödüller sunacak. Teklifler sunulduğunda en yüksek fiyatı teklif ederek ödül kazanabilirsiniz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Teknik Analizciler Bu Hafta Ne Konuştu?

Magic (MAGIC) Nedir? Nasıl Satın Alınır?